Jump to content

Acer Format Sorunu

Recommended Posts

arkadaşlar Acil Acer acer aspire 5739g -664g32mn recovery dvd lazım çünkü sistemde win7 home premium x64 yüklü normal format attım laptopun arkasındaki keyi girdim kendini aktive etmedi recovery dvd lerinin içinde Oem klasörü olduğu için otomatik kendini aktive ediyor bu yüzden için Acil Acer acer aspire 5739g -664g32mn recovery dvd lazım bulamassam nasıl aktive debilirim şimdiden çook teşekkürler sağolun

DİKKAT: Konu başlığı forum kurallarına uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Tekrar halinde uyarı seviyeniz yükseltilecektir...

ilaçları var bir sürü piyasada... ve madem sonradan kurdun home yerıne ultimate kur... sitede de arattırırsan bir sürüm crackleme yontemı var...

arkadaşım home premium orjinal yüklü olduğu için crack siz ve ilaçsız olduğu için home premium kurmak istiyorum zaten diğier pc de ultimatiom yüklü

arkadaşım aynı cihazdan ben de kullanıyorum içinde 64 bit windows 7 yüklüydü 1 hafta önce çok sorun çıkardığı ve uyumsuz olduğu için içine win 7 ultimate 32 bit yükledim sonrada piyasadaki aktive programları ile aktive ettim zaten driverları acerin sitesinde var hem recovery cd si ile windows yükleyince içindeki gereksiz bi sürü program da yükleniyor bence win 7 ultimate 32 bit ile format at :)

arkadaşım aynı cihazdan ben de kullanıyorum içinde 64 bit windows 7 yüklüydü 1 hafta önce çok sorun çıkardığı ve uyumsuz olduğu için içine win 7 ultimate 32 bit yükledim sonrada piyasadaki aktive programları ile aktive ettim zaten driverları acerin sitesinde var hem recovery cd si ile windows yükleyince içindeki gereksiz bi sürü program da yükleniyor bence win 7 ultimate 32 bit ile format at :)

arkadaşım recovery yapmam lazım ve üstündeki dokunmatik tuştan sesi arttırınca ekranda gözükmüyor ve etkinleştirmede sorun yaşıyorum sende varsa bana upload edersen çook sevinirim bir sorum daha olacak bu dokunmatik tuşları ses arttırınca veya azaltınca ekranda görünmesini nasıl sağlayabilirim

arkadaşım bu programı bilgisayarına kur sonra yeniden başlat ses verirken o animasyonu göreceksin

Please register to see this content.

arkadaşım teşekkür ederim recovery dvd sini nasıl bulabilirim zaten diğer pc de win7 ultimatiom var laptopun orjinal kendi işletim sistemi olduğu için onu yüklemek istiyorum yardımların için şimdiden çook teşekkürler

arkadaşım teşekkür ederim recovery dvd sini nasıl bulabilirim zaten diğer pc de win7 ultimatiom var laptopun orjinal kendi işletim sistemi olduğu için onu yüklemek istiyorum yardımların için şimdiden çook teşekkürler

recovery dvd verilmiyorki sen ilk aldığında kendin oluşturuyorsun disk yönetimine baktınmı orada recovery için ayrılmış bir bölüm varmı?

bilgisayarın içinde zaten recovery olması gerekiyor.tam bilmiyorum ama F10 ile otomatik yüklenmesi gerekiyor.birde bendede 6530G modeli var vista yüklüydü 32 bit kaldırdım 64 yükledim bilgisayarın altındaki keyi girdim etkinleşti.hemde bikaç kez yapmıştım.bi yerde bi yanlışlık yapıyor olmayasın.

arkdasım bence bu orjinal dvd devdasını bırak... kur wın7 ni, crackle sonra her turlu drıverını ındır orjınal fabrıka cıkısı gıbı tum fonksıyonları calısıyor... fabrıka cıkıslı sıstemler her zaman azda olsa sisteme ağırlastırma yapar... yuksuz olarak ıvır zıvır olmadan kullanman en mantıklısı... ama ıllada DVD istiyorsan kı ""Kayışdağı Yolu Cad. Bilgi Plaza No: 101 Kat 1 K.Bakkalköy / Kadıköy / İstanbul"" bu servıse gıt laptopu ver sıstemını kurup versınler sana 30$ tabıı sende alıktan sonra ıcındekı programla dvdye cek sıstemını... eğer 30 $ vermem dıyorsan daha ararsın yada benım gibi bir evkurda arkadasın olacak sıstemın dvd sını cekıp verecek sana... dedıgın model bakırkoy ve kadı koyde kalmıs olması lazım... satılmadan gıdersen daha onceden aldık sızden ama coktu acaba dvd sını cekıp verebılırmısın dıye kıbar bı sekılde rica edrsen yardımcı olabılırler ki ben oluyordum zaten...

recovery dvd verilmiyorki sen ilk aldığında kendin oluşturuyorsun disk yönetimine baktınmı orada recovery için ayrılmış bir bölüm varmı?

laptopu kuzenden aldım ve oda recovery dvd lerini kaybetmiş ben tecrüsiz değilim tabiki biliyorum recovery yi kendimizin oluşturduğunu ama yok kaybettiği için recovery dvd si arıyorum

arkadaşın da dediği gibi recovery cd verilmez sen onu kendin oluşturursun.bilgisayarın içinde var dediğin şey ise windows değil sadece bilgisayarın ses kartı kamera vb donanımlarının driverleridir

benim sorunum aktivasyon ürün kurtarma dvdsinin içinde oem klasörü bulunur ve buda otomatik aktivasyonu sağlar dolayısıyla bana ürün kurtarma recovery dvd si lazım

benim sorunum aktivasyon ürün kurtarma dvdsinin içinde oem klasörü bulunur ve buda otomatik aktivasyonu sağlar dolayısıyla bana ürün kurtarma recovery dvd si lazım

Ya sen amerikayı bir daha keşfetmeye çalışıyorsun.EXPOLIT arkadaşımıızn dediği gibi kur win7 yi sonra crakcle gitsin.İllaki recovery diye tutturmanı anlayamadım..Yada bu adrese git http://www.tnctr.com/forum/71-katylymsyz-kurulum-destek/ sana yardımcı olsunlar...

Arkadaşım sen yazdıklarımı okumadın galiba. Oem de olsa telefonla aktivasyon yapabilirsin sorun olmaz. Kur Windows 7 Home Premium x64 daha sonra telefonla aktive et. Sürücüleride siteden indir zaten bir çok şeyi kendi tanır. Sonra kur programlarını istediğin gibi ardındanda al acronisle bir back up . Al sana orjinal recovery . Hatta orjinalinden bile daha iyi :) Orjinalini bulucam diye kasma kendini 3 dvd ye sığıyor kimse kolay kolay upload yapmaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...