Jump to content

Crysis

KieRoN

Recommended Posts

sk8er_boi->Forumda CRYSIS'in türkçe versiyonunu vermeyiniz. Silinecektir. Ayrıca uyarı alacaksınız.

crysis.jpg

Tür: First-Person Shooter

Yapımcı: Crytek

Dağıtıcı: Electronic Arts

Çıkış tarihi: 16/11/2007

Platform: PC

Minimum sistem: İşlemci: Pentium 4 2.8 GHZ ve eşdeğeri / RAM: 768 MB / Video Modu: GeForce 6600, Ati x800GTO eşdeğeri / Disk Alanı (MB): 6000 / Ses kartı: 16bit / DirextX v9.0c / İşletim sistemi: Windows XP / Windows 2000 / Vista

13 yaş ve üstü için uygundur; kaba ve argo dil içerebilir.

FarCry'in yaratıcısı üç türk'ün sahibi olduğu Crytek tarafından hazırlanmakta olan Crysis oyunculara büyük yenilikler vadediyor. Crytek'in kendi ürünü olan CryEngine 2 motoru kullanacak oyunda gerçekçi ve zorlu yapay zeka bizi bekliyor. kusursuza yakın gerçekçilikte obje fizikleri ve etkileşimleri, zorlu yapay zeka, 32 oyuncuya kadar multiplayer desteği, rahat oynanabilirlik ve kurgusu sayesinde oyuncuyu saran hikayesi ile FPS türünde yeni bir sayfa açacak gibi görünüyor.

Oyunun FPS türüne getireceği büyük oynanabilirlik yeniliklerinin başlıcaları:

* Nanosuit zırh. Karakterinizin kuvvet, hız yetenekleri ile ve zırh özelliklerini artıran özel giysi ekipmanı.

* Çok seçenekli kamuflaj ekipmanı. Oyun esnasında mekan değişimine göre anında değiştirilebilen kamuflaj özelliği.

* Görev çeşitliliği. Zengin görev havuzu ve hikayeyi farklı yollardan bitirme seçenekleri.

* Modifiye edilebilir silahlar. Özel parçalar eklenerek yeni özelliklerle donatılabilen silahlar.

7JHCiY4R-lE

BwMQw07fMZw&e

TORRENT LİNKİ

http://rapidshare.com/files/68977418/Crysis-Razor1911.torrent.html[/CODE]

• Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Crysis will be available in many languages. 8 of them are in audio and text, 6 languages are only in text mode with English audio:

The game itself will be available in 14 different languages whereas some versions include several languages depending on where they are going to be sold. The �Crysis Special Edition� will be available in English only.

A list of full audio supported languages can be found here:

German

English

Italian

Spanish

French

Turkish

Russian

Japanese.

And here a list of the languages we support via text only (audio is English):

Polish

Czech

Hungarian

Traditional Chinese

Korean

Thai

türkçe dublajlı oyun oynamak istiyorsak arkadaslar bu oyuna destek olur orjinal alırız

1800XT yi min isteyen bir sistem yani bu oyunu oynacak adamın min 99$ lık ekran kartı olmalı kaldı ki tam anlamı ile grafik için 8800ultra bile yetersiz kalıyor

8800 Gt ile düzgün performansla oynanabiliyor

gelmek istediğim nokta

8800 GT 400 YTL bu karta bu kadar payalı verebilen 50 ytl orjinal oyuna verir kaldı ki elnde de patlamaz

www.gittigidiyor.com a cıkart 40

35 e rahat saatarsın (cizisiz olursa)

ben bu oyunu alırıdım ama malesef ekran kartım 1900 Gt ve bu kart bu oyunun hakkını veremz yaz başı ya da bahar başı f/p benim için uygun olan bir dx 10 alırım (simdi alsam 8600 Gt alırdım ama beklemedeyim.)

bu oyunun bari orj. alın ki emsalleri gelsin..

kaldı ki bu para bu grafiklerle fazlası ile değer..

TORRENT LİNKİ

burdaki torent linkinden indirdim.

Partlar şeklindeydi.Split ile Join yaptım 6.3 dosya olarak verdi.şimdi ne yapmam gerekiyor??

Deamona ekliyorum.Bir değişiklik yok.uzantısını rar yapıyorum içinde iso dosyası var çıkart diyorum.

cry...00 diye bir dosya istiyor??? 13 saatte indirdim.

arkadaşlar linklerin hepsi silinmiş rar dosyalarından 45 adet indirdim gerisini indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim 21-28-32-35-36-37-37-38-39-40..........50 bu winrar dosyalarını indiremiyorum rapitshare hata veriyor premiun üyeligim olmasına ragmen yardım ederseniz sevinirim

TORRENT LİNKİ

burdaki torent linkinden indirdim.

Partlar şeklindeydi.Split ile Join yaptım 6.3 dosya olarak verdi.şimdi ne yapmam gerekiyor??

Deamona ekliyorum.Bir değişiklik yok.uzantısını rar yapıyorum içinde iso dosyası var çıkart diyorum.

cry...00 diye bir dosya istiyor??? 13 saatte indirdim.

Arkadaşlar ben Call Of u sorunsuz torrentten indirdim ama şimdi Call of u da Crysis i de torrentten Bitcomet ile indirmeye başlayınca yükleme başlamıyor ve şunu yazıyor;

[codebox]Error: Tracker Response Error:Unknown passkey!. Please redownload the torrent from http://www.revolutiontt.net in Tracker: http://tracker.revolutiontt.net/announce.php?passkey=a2264d60ffa014e11fa3af69f284affc[/codebox]

Sorun nedir acaba? Yardım lütfen!

Rapid İsteyen Arkadaşlara :

1 -

2 -

3 -

4 -

5 -

6 -

7 -

8 -

9 -

10 -

11 -

12 -

13 -

14 -

15 -

16 -

17 -

18 -

19 -

20 -

21 -

22 -

23 -

24 -

25 -

26 -

27 -

28 -

29 -

30 -

31 -

32 -

33 -

34 -

35 -

36 -

37 -

38 -

39 -

40 -

41 -

42 -

43 -

44 -

45 -

46 -

47 -

48 -

49 -

50 -

51 -

52 -

53 -

54 -

55 -

56 -

57 -

58 -

59 -

60 -

61 -

62 -

Please register to see this content.

En düşük sistem gereksinimi

OS – Windows XP or Windows Vista

Processor – 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)

Memory – 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)

Video Card –256 MB**

Hard Drive – 12GB

Sound Card – DirectX 9.0c compatible

* Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

** Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may

Önerilen Sistem

OS – Windows XP / Vista

Processor – Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+

Memory – 2.0 GB RAM

GPU – NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar

Hem Turkce dil destekli oyun istiyoruz hemde internetten download ediyoruz arkadaslar kendinize gelin derim bu oyunun yapimcilari Turk bir nebze olsun destegimizi esirgemesek onlardan. Ben suana kadar hic bir orijanl oyun almadim sebepte Turkce dil desteginin olmamasi yani benim fikrimce bu Turkleri adamdan saymamak gibi birsey oluyor oyunlara bakiyoruz nufusu bizim nufusumuzdan kat ve kat az slovenia nin bile dili mevcut bir cok oyunda bu adama koyuyor o yuzden bu oyunlarin hicbirini orijnal almadim. Ama bizim Turk kardeslerimiz oyun yapmislar emek sarf etmisler belkide gecelerini gunduzlere katmislar emeklerini esirgemeyip Turkce dilini koymuslar peki biz neden onlardan paramizi esirgiyoruz bende bu oyunu destek vermek icin orjinal alacam lutfen sizde orjinalini alarak " Yerli " kardeslere destek cikin belkide bu Turkler icin baslangic olacak...

Hem Turkce dil destekli oyun istiyoruz hemde internetten download ediyoruz arkadaslar kendinize gelin derim bu oyunun yapimcilari Turk bir nebze olsun destegimizi esirgemesek onlardan. Ben suana kadar hic bir orijanl oyun almadim sebepte Turkce dil desteginin olmamasi yani benim fikrimce bu Turkleri adamdan saymamak gibi birsey oluyor oyunlara bakiyoruz nufusu bizim nufusumuzdan kat ve kat az slovenia nin bile dili mevcut bir cok oyunda bu adama koyuyor o yuzden bu oyunlarin hicbirini orijnal almadim. Ama bizim Turk kardeslerimiz oyun yapmislar emek sarf etmisler belkide gecelerini gunduzlere katmislar emeklerini esirgemeyip Turkce dilini koymuslar peki biz neden onlardan paramizi esirgiyoruz bende bu oyunu destek vermek icin orjinal alacam lutfen sizde orjinalini alarak " Yerli " kardeslere destek cikin belkide bu Turkler icin baslangic olacak...

Katiliyorum Bende Orjinalini Alicam;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...