Jump to content

Kardeş Takip Programı

TORUNAGA

Recommended Posts

Herkese selamlar...

Benim liseye yeni başlayan bir erkek kardeşim var, özellikle son zamanlarda kapıyı kapatıp internette geziniyor, çıktığında tüm geçmişi siliyor...

Onun sadece hangi sitelere girdiğini görmek için Osk arkadaşımız şu programı hazırladı;

http://s1.dosya.tc/files/3EdMif/ieh.rar.html

Bu program ben çalıştırdığımda ie kaydını tutuyor ancak ben evde yokken de izleme yapabilmek için açılışta çalışır hale getirebilecek biri çıkarsa çok mutlu olurum zira nerelere girdiğini bilirsem ona göre tedbir alabiliriz.

Bilgisayar benim olduğu için antivirüs açısından sorun olmayacaktır.

http://sourceforge.net/projects/st-m/files/Startup%20Manager/2.4.2%20re-released/StM_setup242-re.exe/download

Bu program sayesinde başlangica ekleyebilirsin o programı

Yada keylogger kullanıcaksın

Saydax verdiğin program çalışıyor ancak açılış ekranı ile birlikte:) Bu ekran olmadan programın sessiz sedasız çalışmasını nasıl sağlarım?

adszskp.png

keylogger var perfect keylogger. email olarak atıyor direk öneririm mesaj at yardımcı olablrm

bastığu tuşlar

ekran goruntusu kaydı

web browser kaydı

sadece işlemlerde gözüküyor o kadarınada bakmaz sanırsam :)

Teşekkürler butonu yeterli

İlgin için sağol ama silse bile sadece girdiği siteleri görebileceğim bir program arıyorum,bu programa da son bir rötuştan sonra tam istediğim gibi olacak.

Aradaşlar, programın uyarısız çalışan son hali, Osk'a çok çok teşekkürler, programı o yazdı, düzenledi... Bence bi yemeği haketti;)

Please register to see this content.

Benim gibi başlangıçta çalıştırmak isterseniz saydax'ın programını kullanabilirsiniz, internet explorer için çalışan harika bir takip programı oldu, ilgilenen herklese çok teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...