Jump to content

Windows 7 Yardım

hakki1917

Recommended Posts

bir sorunum var konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam özür dilerim

ben windows 7 yi kuruyorum yüklüyorum hangisi olursa olsun hep burdan indirdim ham win 7 de var modifiyelide var fakat kurduktan sonra gerekli programları yüklüyorum sorun yok fakat firefox opera ofis 2010 bunları yükleyince çalışıyor fakat pc kapatım açtıktan sonra çalışmıyor tekrar yüklüyorum yine aynı kapatıp açtıktan sonra yok böyle bir sorun yaşayan varmı acaba yardımcı ola bilecek biri varsa sevinirim saygılar...

bir sorunum var konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam özür dilerim

ben windows 7 yi kuruyorum yüklüyorum hangisi olursa olsun hep burdan indirdim ham win 7 de var modifiyelide var fakat kurduktan sonra gerekli programları yüklüyorum sorun yok fakat firefox opera ofis 2010 bunları yükleyince çalışıyor fakat pc kapatım açtıktan sonra çalışmıyor tekrar yüklüyorum yine aynı kapatıp açtıktan sonra yok böyle bir sorun yaşayan varmı acaba yardımcı ola bilecek biri varsa sevinirim saygılar...

Sanırım yüklediğiniz programların portable olmasından kaynaklanıyor sorununuz . orjinal olan firefox u indirip kurmayı deneyiniz

konu başlığını değiştiremiyorum

herhangi bir hata mesajı yok ve portable değil mesela ofis 2010 full indirdim kurdum açtım çalıştı restart dan sonra tıklıyorum hiç bişi olmuyor firefox da sitesinden setup ını indirdim kurdum açılıyor restartdan sonra tıklıyorum hiç bir hareket yok şuan için yükleyipde bu şekilde olan sadece bunlar var herhangi bir hata mesajı yok acaba kullandığım win 7 demi sorun var diye düşündüm başka indirdim ondada aynı acaba windowsun orjinal olmayışından ola bilirmi sorunumun ne olduğunu tam olarak anlatmak için video olarak ekleye bilirim az sonra

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...