Jump to content

Hangi Marka Dizüstü Bilgisayar Tavsiye Edersiniz

Shadoww

Recommended Posts

mrb. arkadaşlar dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum 3 marka var Dell, Hp Ve Asus sizce hangi markayı tercih edeyim sizin kullanıpta memnun olmadığınız yönleri varsa yazıp bilgilendirirseniz sevinirim.

aşağıda da 3 markadan da almayı düşündüğüm dizüstüler var bunlardan hangisi alayım?

http://www.incehesap.com/asus_x64vg280dv_notebook-762-12171.html

http://www.incehesap.com/hp_pavilion_dv61390et_notebook-762-12005.html

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/109347/dell-studio-1555--b87p43-.aspx 

benim tavsiyemde asus veya dell, bir ay öncearkadaşa dell suan halen kullanıyor soruyorum nasıl diye gayet güzel mennunum diyor. hp tavsiye etmem ısınma sorunu oluyor buda seni etkiler kara senin, tercihin işallah asus,dell veya toshibadan yana olur. şimdiden hayırlı olsun

Merhabalar

Neden herkes 3-4 marka üzerinde durmuş ve tavsiyede bulunmuş buna bir anlam veremiyorum.

Ben 3 yıl önce LG'yi tercih edip almıştım. Çokta iyi yapmışım. Daha bu güne kadar ne bir arıza yaptı, nede servis gördü. Üstelik istediğim işletim sistemini kurabiliyor ve rahat bir şekilde kullanabiliyorum..

Kardeş her ne alırsanız alın ama AMD işlemcili dizüstünden uzak durun! Bilgisayarınız kullandığınız zaman içerisinde, yarısı sizde, yarısı serviste ömrünü böylelikle tüketir.

Hayırlı olsun..

Kardeş öncelikle ne amaçla kullanacağını yazarsan daha net yardımcı olabiliriz hepimiz .. Mesela bende bundan 3 ay öncesine kadar Hp vardı hdx16 serisi görsel ve ses açısından çok iyi hızdada iyi kötülemek için asla yazmam fakat Hp lerde ısınma sorunu var makinan çok aşırı ısınıyor.. Şuanda kullandığım notebook Asus yaklaşık 1 ay önce aldım memnunum ısınma sorunundan çok sıkılmıştım Hp de bu bana iyi geldi.. Yani işin özeti baştada dediğim gibi hangi amaçla alacaksın nootebook u benim gibi neredeyse 24 saat açık kalacaksan hp önermem:)

bence en iyisi hp asus u zaten boşver ama bi sor dell in yerinde desteği varmı diye sor eğer lenovo diosan fan sesi vıııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn vıııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnn vııııııııııııııııın eğer hp ısınıyo ama 3 saate bir kapatıp 5 10 dk kapalı bırak ama en iyisi netbook benim kardeşim lg netbook var 24 saat açık hç ısınmıyo fan sesi de yok

dostum ne 3 yıldır teknik serviste çalışıyorum elime bütün markaların çoğu modelleri geçti kurdum kullandım...

ne toshiba ne sony ne başkası kesinlikle asus diyorum...

zaten nette araştırma yaparsan resmi bir kurum yıl boyunca amerika da yaptığı araştırmada teknik servise en çok gelen marka

birinci hp

an az gelen asus..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...