Jump to content

Rapidshare Sorun

tahabil

Recommended Posts

rapidshare premium üyeliğim var.indirmede idman kullanıyorum.Ayrıca Hollanda dan baglanıyorum.

sorunum :

normal linkleri idmanla indirmeye baslıyorum.Örneğin 100 mb dosya %99 olunca artık indirmiyor ve bekliyor.sonra bir süre rapidshare sitesine giremiyorum.herhangi bişey indirmeye dahi başlamıyor.Mozilla dan rapidshare sitesine girince erişim engellendi diye cıkıyor.Ama bir süre sonra Explorerdan giriyorum.%99 kalan dosyayı devam ettirmek istedigimde yeniden indirmemi istiyor.hotfile gibi yerlerden idmanile indiriyorum sorun olmadan iniyor.

yeni format attım idmanın yeniden kurdum rapid şifresini içine girdim.Anti virüs olarakda eset kullanıyorum

yardımcı olabilecek arakadaşlar yazarlarsa sevinirim

Bu sorun diğer upload sitelerinde de oluyor. Günün belirli zamanlarında, internet aktivitesinin doruğa çıktığı zamanlarda; daha sonraki zaman dilimlerinde deneyin. Bu mümkün değil ise bekleyin , indirmeyi iptal etmeyin.Bence önemli bir sorun olmayacaktır. Bir süre sonra normale dönecektir. Heleki rapidin şimdi yeni bir yapılaşmaya geçtiği zamanda !

bende de rapid boyle bir hata verdi geçen gün.rapidin sitesine giremedim birtürlü.bende rapid sitesini yenileyince bişeyler ters gitti sandım.bıraktım.istediğim şeyi hotfileden indirdim.rapid yeni arayüzünde acaba idmana destekmi vermiyor nedir?

İndirme yöneticileri kakkında rapide mail attım. Özellikle IDM ile ilgili verdikleri cevap :

Please note, due to the changes on Rapidshare.com it might be that your

download-manager does not work anymore, because the vendor of the tool has not

adapted it to the changes yet. ( Vendor - herneyse - henüz değişikliklere adapte olamadı diyor )

Unfortunately, we can not provide support for download-managers from

third-parties. For support of a download manager other than our RSM, please

contact the vendor of the software directly. ( Burada durum düzelene kadar kendi indirme yöneticileri olan RSM ye yönlendirmeye çalışıyor )

Please also check if you have activated "Direct downloads" in your account.

This option you can find under "My Rapidshare" in the "settings". If this

option should not be activated yet, activate this option.

Son paragraftan anladığım kadarıyle : premium üyelerde settings bölümü var. Burada Direct downloads butonları bulunuyor, bunu (on) aktif hale getiriniz. Free üyelerde varmı bilmiyorum. varsa onlar da aktif hale getirsinler. Şu an bende herhangi bir sorun çıkmıyor.

Secure downloads (SSL)

Using this option downloads are transmitted via a specially secured connection. Attention: As this option requires more server capacity Secure downloads will be billed with twice the amount of Rapids.

ben şunu devre dışı bıraktım şuan idmanla indiriyorum.çevirmeye bakmadım ama anladığım kadarı ile aynı anda inenm dosya sayı güvenliği.idmana güvenmeyip indirmiyordu.

son satırı yazarken neden test etmiyorum dedim:) ve bi filmi indirmek için tıkladım.aynı anda 2 link iniyor şuan %99 olayına bakmaktayım..ve oda sorunsuz tamamlandı.kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...