Jump to content

İşyeri Bilgisayarı

ahmet_2626

Recommended Posts

Arkadaşlar işyerinde ki bilgisayara erişimler kapatılmış, program files/windows gibi önemli klasörlere yazma yetkisi yok..Vlc playerı abiler yüklemiş ama portable olduğu için sanırım sorun çıkartıyor veya program files klasöründe olmadığı için.Doğru dürüst film bile açamıyoruz..

Bu işyeri bilgisayarına zarar vermeden(format atma imkanı falan yok + çok değişiklik olmayacak) , istediğim programı nasıl yükleyebilirim ?

Not: Bilgisayar çok eski..Adam olması için virüs programını kaldırmam gerekiyor, biraz da hızlandırmam(regedit veya msconfig e girmem lazım ama izin yok)

Sistem Xp Sp3

Ek olarak bir sorun daha var.Optik okuyucusu yok pc'nin, usb takıyoruz filmler için :)

Bir virüslü usb[flash oyunlar vardır] taktık ve ardından film usb'sini taktık..Çalışan film , diğer usb yi taktıktan sonra uzantısı .exe oldu ve çalışmadı..

Benim elimde ki harici hard diski taksam zarar verir mi ?[çok film v.s. var]

Virüs programı AVG ama sürümünü bilmiyorum.Büyük ihtimal eskidir :)

• 2 hafta sonra ...

olmadı..Media Player Classic çalıştı çalışmasına fakat yine kodek sorunu yaşadık ve .dat uzantılı filmler başta olmak üzere çoğu uzantı çalışmadı :(

Başka önerisi olan var mı ?

[flood için özür dilerim, konu benim için önemli o yüzden üstlere almak istedim..]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...