Jump to content

Lazer Yazıcı

ozgun2

Recommended Posts

Hp serisinden şaşma derim, artık kasabalarda köylerde bile dolumunu yaptırabiliyorsun nerdeyse. Herkes her türlü derdinden anlıyor. Drumı, toneri heryerde mevcut. Hangi iş için kullanıcaksın bilmiyorum ama özellikle 1000 serisi gayet iş görür bir seridir

Hp serisinden şaşma derim, artık kasabalarda köylerde bile dolumunu yaptırabiliyorsun nerdeyse. Herkes her türlü derdinden anlıyor. Drumı, toneri heryerde mevcut. Hangi iş için kullanıcaksın bilmiyorum ama özellikle 1000 serisi gayet iş görür bir seridir

kesinlikle katılıyorum...

kendim yllardır hp 1018 kullanıyorum...

defalarca toner doldurttum,

binlerce safya çıktı aldım ama hala tıkır tıkır çalışıyor...

HP yeni ürünlerinde dolumu önleyen bir teknoloji kullanıyor. O makinaları doldurmak için öncelikle 20 - 30 usd karşılığında chip takılıyor. Tabii bu arada makinanın garantisi ölüyor. Çünkü direkt board üzerine lehimleniyor. Ondan sonra dolum kabul ediyor. Aklında bulunsun arkadaşım. şu an ucuzluk bakımından en iyisi brother ama kullanmadım hiç

benim bulduğum yazıcılar:

samsung ml 1610 - xerox 3117/3124 - HP P1102 - HP 1018 bunların içinde :

1)alırken değil aldıktan sonra ekonomik olan

2)dolum olabilen ve çiple uğraştırmayan(mümkünse çipsiz)

3)sadece siyah beyaz lazer çıktı veren

4)kolay bulunabilen

5)uzun ömürlü

6)kağıdı çift taraflı kullanmama olanak veren yani atıyorum 50 sy bir yazı, bunu 1 A4'e 2+2(2 sayfasını öne 2 sayfasını arkaya 50sy:4sy gibi)

bir diğer deyişle HP 2420 deki gibi kağıdı aldığı yerle verdiği yer aynı değil de canon MP 250 gibi kağıdı aldığı yer ile çıkardığı yer farklı olan bir yazıcı arıyorum

HP 1018 tutuluyor en fazla ama bu özellikleri kapsıyor mu bilmiyorum.

yardım ederseniz çooook sevincem.

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...