Jump to content

Samsung U-600 Garanti Kapsamındaki Telefon Dğişimi

J00mLaLi

Recommended Posts

Arkadaşlar Telefonumun Garantisi Devam Ediyor Kullanış Bakımından Telefonumdan Ama Çok Sorun çıkarıyor aynı Telefon arkadasımdada var takır takır çalışıyor. En büyük sıkıntımda 1 sayfadan fazla mesaj yollamıyor ve şimdide dokunmatiği bozuldu Ben Telefonumu Değiştirme istiyorum Bunu Nasıl Yapabilrim Dilkçe vs gereklimi ? Daha Çnce Değiştiren varsa yardım edebilir mi ?

valla dostum bende samsung e365 vardı ekranı aniden bembeyaz oldu servise ******ürdüm aldılar 30 iş günü vermediler yenisini isteme hakkım doğdu doğal olarak :) bende gittim formu doldurdum 1 hafta sonra bir üst modeli olan d900i verdiler alır almaz gittim telefoncuya durumu anlattım ^^daha sıfır telefon jelatini bile çıkmamış garantisi devam ediyor^^ dedim adamlara sıfır fiyatından 50 lira aşşağıda sattım.bu yolu bir dene istersen ama eğer garantisi devam ediyorsa mutlaka ******ür derdini anlat.tabi dilininde sağlam laf yapıyor olması lazım çünkü bir arkadaşımın telefonu bozuldu hiç yoktan içine su kaçmış diye para talep etmişlerdi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...