Jump to content

Driverpack Fazla Driver Sorunu

lamont

Recommended Posts

arkadaşalr driverpack driver entegresi yaptım normal ssiteme kurdum hereşyi sorunsuz tanımı tabi atk 110 ile hiç tanıammış atiradeon x1650 ise ünlem işareti vardı ben eski yeni bütün sürümleri entegre ettim dvd ondanmı bir sorun oldu fazla driver sorun veriyormu bu konuda bilgi verebilirmsiniz

ATK ACPI utility

Açılımı Advanced Configuration and Power Interface olan ACPI, anakarta bağlı aygıtların özelliklerini yönetmek için işletim sistemi tarafından kullanılan donanım ve yazılım arabirimlerini tanımlayan bir yazılımdır. ATK ACPI utility ise aslında bir çeşit sürücüdür ve BIOS ile işletim sisteminin bilgisayarın genel güç yönetimi ile ilgili birbirleriyle haberleşmelerini başka bir deyimle birbirlerinden haberdar olmalarını sağlar.

Driverpack deki chipseti mutlaka kur.İçinde varmı bilmiyorum ama bu extra bir yazılımda olabilir Mesela Atk hotkeyi kurmak istersen HID aygıtları seçili olmalıdır.Ati ye gelince Runtimes for ATI mutlaka seçilmelidir çünkü atiler netframe work olmadan çalışmıyor bu sürücü NETFRAME WORK u yükleyerek ati sürücüsünün kurulmasını sağlıyor benim full driverli cd yi kullanırsan sorun olacağını sanmıyor Asusa laptopa kurmuş arkadaşlar sorun yaşamadıklarını belirttiler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...