Jump to content

Kýz Arkadaþýmla Aram Düzeldi :)

MaSK

Recommended Posts

bende yapmýþtým ayný hatayý 2 sene sonra ayrýlmýþtýk sonra barýþtýk bu sefer niye kýskanmýyor sýkmýyordum . Bu kadýnlarý anlamak mümkün deðil vallahi :(

abicim ne sýkýyosun canýný giden gider ölen ölür kalan saðlar senindir o seni býrakýp gitmeyi tercih ettiyse geri döndüðünde býraktýðý gibi bulmasýn yeter eyvallah etme derim...

Ýlgilendiginiz için Allah razý olsun.. kýz arkadaþm bana ayrýlýr bildrmini msn de söyledi.. beni seviyor mantýk ayrýlýgý yapýyor...yarýn yanýna gidicem eger ayný þeyleri yüzümede söylerse içinde sevgi kalmamýþ demektir..arkadaþn dedigi dogrysa asarým ikisinide...olmasý % - 0 çünkü msn de bana seni çok seviyorum senden sonra kimse hayatmda olmycak kib. by by dedi.. ve msn i kapattý ayný andada telefnnu kapattý... son çare yanýna gitmek kaldý görüþmek kolay olucak çünkü okula gidiyr..üniversite... okuluna gidicem beklycem ve konuþcam ÝÞALLAH olur kaç gündür dua ediyorum :D çok sevdigim için dogal olarakta çok kýskandýgým için kaybettim ve kazanmaya çalýþcam umarým baþarýrým yoksa çok kotu olucak benim için dünyam karardý..ayrýlýktan sonra...bide düzelmez ise ahiretimde kararcak :D

Arkadaşım seninkine kısmen benzeyen birşey de benimde başıma birkaç gün önce geldi ne yapayım işte tez ayrılık olmasın diye herşeyi ince ince söyleyim birdaha asla ayrılmayız diye döşünüyordum ama galiba onlar (1i hariç ona çok teşekkür ederim sorduğum sorularıma cevap verdiği için)beni ... ama ben onları asla bırakmayacağım. Devam edeceğim elbet bir gün, gün dönecek ve benide alacaklar. neyse benimkisi kızla ilgili değil ama (aşık oldum bunlara desem yalan olmaz. birbirlerine sahip çıkmaları ve değer vermeleri çok huşuma gidiyor) seninkisine benzediği için söyledim sıkma canını herşeyi oluruna bırak ve tevekkül et olacaksa olsun olmayacaksa hayırlısı olsun dostum kendine ii bak allah yardımcın olsun

Yaptýðýn hareket senin için normal ama karþý tarafa aþýlaman gerekir.

haklýsýn forzalover

Hepinizden Allah Razý Olsun Dun Gittim Kýz Arkadaþýmýn Yanýna ve Yüz Yüze Konuþtum Artýk Beraberiz...

Çok Mutluyum Çooookkkkkkkkkkkkkkkkk :):):blush:

Seviyorum yaw Seviyorum iþte :p:):):)

Baþlýðý görünce kýskanasaým geliyor. Benimde bi mevzu varda vatandaþ hiçbiþey anlamýyor. Gözler kalbin aynasýdýr ama hiç göremiyor o aynadan beni... Neyse dediðim gibi Allah daim etsin hayýrlýsýyla ömür boyu mutlu olursunuz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...