Jump to content

Call Of Duty Black Ops

korsan02180
 Share

Recommended Posts

[size="3"]s.a arkadaşlar ben [u]Call Of Duty Black Ops [/u]'u yükledim oyuna girdim fakat
oyunda şöyle bir sorun var oyuna ilk girdiğimde yani herhangi bir bölüm girdiğimde
ilk girişimde donuyor fakat restart level dediğimde oyun ilk girdiğimden az donmaya
başlıyor sonra birdaha restart level dediğimde hiç donmuyor bu neden oluyor....[b]

[color="#0000FF"][b][size="2"]bu rarada benim pc modeli

Gigabyte Technology Co., Ltd.

Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2.93GHz

ATI Radeon HD 3800 Series

Bellek (RAM) 4,00 GB[/size][/b] [/color]

teşekkürler paylaşım için şimdiden Edited by korsan02180

kardeş bende Black Ops Ve Transformers War For Cyberton'da Aynı Sorunları Yaşadım. Sonra sildim yükledim sorun kalktı. Oyunun ilerleyen bölümlerinde aynı sorunlarla karşılaştım.

Şunları Yap Sorunun Çözülmesse Tekrar Buraya Dön :
www.xfire.com'a Gir.
Burada patch v1.1'i bul indir. Sorunun çözülecektir.

Bir Çözüm Daha : Stero Karışımı'nı Aç . Belki güleceksiniz ama CoD4 Multiplayer Ve Singleplayer'e Ancak Böyle Giriliyor.

Bir Çözüm Daha : Oyununu Sürekli Güncel Tut , xFire'de Bu Oyunla İlgili Şeyleri Oku.

• 2 hafta sonra ...

[quote name='husam23' date='21 Aralık 2010 - 14:26 ' timestamp='1292942190' post='930174']
d3dx49_43.dll hatası aldım torrentten indirdiğim oyunda. İnternetten dll dosyasını indirdim ancak yine çalısmadı.
[/quote]
Directx in en son versiyonunu kurun. Sorun çözülür

[quote name='korsan02180' date='15 Aralık 2010 - 19:06 ' timestamp='1292433376' post='926981']
[b]dövücü kanka ondanmı donuyor acaba patchların linkleri nerden indirebilirim[/b]
[/quote]

[color="#006400"][b][b]Update 4 - SKIDROW[/b][/b][/color]

[codebox]http://hotfile.com/dl/90251005/f9df624/CoD.Black.Ops.Update.4.FO.Legolas_Tech.rar.html
[/codebox]

[color="#ff0000"][b]Rar şifresi :[/b][/color]www.fulloyun.com

Oyunu oynamadım bilmiyorum patch filan ama teknik açıdan bi bakış açısı vermek istedim. Yeni bölümü ilk açtığında o bölümle bilgiler ilk defa önbelleğe yükleniyor, o yükleme sırasında kasma yapıyor. Daha sonra restart level dediğinde o bilgiler daha önceden önbellekte olduğu için o kasma yaşanmadan tekrar oynıyabiliyorsun. Başka bi nedenden kaynaklanabiliceğini sanmıyorum.

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bende oyunu kurdum bende de kasıyor gayet normal oyunun ayrlarından duzeltmeler yapa bılırısnız ve arkadasın sıstemı cok iyi rahatlıkla kaldırır oyunu ama call of bu son serisinde orjinal degılse muhtemelen ondan kaynaklanıyordur.ya nereden bulalım orjinalini ve niye o kadar para verelım dersenizz bildigınız salam bir cd ciye sorun oyun cd sı satanlara onlar sıze yardımcı olur .