Jump to content

Oyunlarda Kasma

serkan_bayram
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar son cıkan oyunlarda kasma promblemi yaşıyorum sebebi ne olabilir
sistem
işlemci amd 64 +5200 2,7
anakart asus m2n mx
ram ddr2 667 2+1 3 gb
ekran kartı zotac 9800 gt (1GB 256 BİT)
pwr 480w xilence
hdd 160+500
işetim sistemi w7 ultmate 64 bit
kasada 8+12 cm olmak üzere 2 adet fan vardır

(kasa içi temiz fanlar yeni driverlar güncel diretx güncel) Edited by serkan_bayram

[quote name='Paranovekron' date='16 Ocak 2011 - 14:57 ' timestamp='1295190473' post='945408']
Driverların Güncel mi Dx9 Güncel mı?
Ram'ler aynı marka aynı serı mı 2 gb lıgı tek kullan..
Birde Wın7 x64 degıl 32 bit kur..
Kendı dusuncelerım bunlar.Katılan olur,Katılmayan olur..
SAYGILAR.
[/quote]
driverlarım güncel ramlar aynı seri dx 9 güncel ramı tek kullanmayı denemedim bide öyle deneyeyim

her oyunu full kalite oynayacaksın diye birşey yok. 32 bit xp yükle ramların iki tanesi ise arkadaşların dediği gibi hızları uyuşmuyor olabilir. ikisinden biri mutlaka farklıdır hangisi daha hızlı ise sadece onu tak. driverlarını güncelle. oyuna girerken internet bağlantını kes. gereksiz çalışan programları kapat. bunları yap sen şimdilik

Arkadslar çok güzel açıklamıslar fakat birde işlemci ve ekran kartına bak aşırı derecede ısınıyor olabilirler belki işlemcinin fan bacagının birisi çıkmıştır veye kasanı temizlemiyorsan ekran kartının fanına toz sıkısmıstır dönmüyodur bunlarıda kontrol etmende fayda var...

yeni çıkan oyunları kaldırmıyor diyorsun evet diğer arkadaşlara bende katılıyorum ekran kartın desteklemiyor olabilir. ama kasıyoda dioyorsun işlmecinide kontrol et derim

yeni çıkan oyunları kaldırmıyor diyorsun evet diğer arkadaşlara bende katılıyorum ekran kartın desteklemiyor olabilir. ama kasıyoda dioyorsun işlmecinide kontrol et derim