Jump to content

İnternet Hızını %20 artırdığını söylüyor

Psychology

Recommended Posts

Doğruluğunu bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa açıklayabilir mi?

Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >TAMAM

Xp internet hızınızı %20 kesiyor neden bilmiyoruz sizde onu arttırabiliyorsunuz. Windows Xp professional için Windows xp professional %80 internet hızını kullanmanıza izin veriyor İnternetinizin hızını % 20 arttırabilmek için sırası ile yapmanız gerekenler..

Hız artırmak için bunlara gerek yok.. Bi kağıt bir kalem yetiyor.. Yazıyorsunuz telekoma dilekçeyi fahiş fiyatla yükseltiyorlar hemen hızınızı :D

Sonuçta aldığınız 1024K vewri ise bunun üzerine çıkma şansınız yok.. internetiniz yavaşlamaz ama sisteminiz zamanla hantallaşabilir. Bundan dolayı internette değil pc nizde bi ağırlık olur ki bazı temizlik araçları ile yada format atıp yeniden kurmak şeklinde kesin çözüme ulaşılır.. Gerisi bana göre hikaye :D

Hız artırmak için bunlara gerek yok.. Bi kağıt bir kalem yetiyor.. Yazıyorsunuz telekoma dilekçeyi fahiş fiyatla yükseltiyorlar hemen hızınızı :mellow:

Sonuçta aldığınız 1024K vewri ise bunun üzerine çıkma şansınız yok.. internetiniz yavaşlamaz ama sisteminiz zamanla hantallaşabilir. Bundan dolayı internette değil pc nizde bi ağırlık olur ki bazı temizlik araçları ile yada format atıp yeniden kurmak şeklinde kesin çözüme ulaşılır.. Gerisi bana göre hikaye :D

en iyi yol bencede bu bosa ugrasmayın derim bole islerle yinede sagolasın

• 10 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
hiç te yalan değil bende %100 ü geçkin artış sağladı telekom haksız internet kullanımı yüzünden dava açtı adamlar engelleyemediklerini belirttiler mahkemede

hazırkı baglantıdan olmayalım sistemsel hata verebilir yakında artacak hızı ttnette projeler var :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...