Jump to content

İndirdiğim oyunun kurulumunda takıldığım bi nokta

scorpi__@

Recommended Posts

Bi oyun indirdim.ilk partta içinde .cue (iso tarzı bi dosya) ve .bin uzantılı iki dosya var. Normalde bu .cue dosyası bir yere çıkarılır ve daemona gösterilir... Ancak bu 1.2.3..... partlardaki .bin dosyaları birbirini tamamlamıyor sanırım. Daemona gösterince kurulumu yapamadım, yani hata verdi.. Ne yapmalıyım? Nasıl yapmalıyım? [ Bu soruyu uzun zamandır sınırsız int. kullananlar ve sürekli oyun vs. indirenler mutlaka bileceklerdir, bana yardımcı olaccağınızı düşünüyorum.. Yardım Lütfen...

herkese tşk ederim sorun hallolmuştur...

Sorunumu çzödüm... Bu bir CD YAKMA(Yazma) yada HAYALİ CD GÖSTERME sorunu değil.. Bin dosyalarının birbirlerini tamamlamadığını düşünüyordum.. Tamamlamışlar.. Daha doğrusu aşamaları şşöyle bir sıralarsak sorun anlaşılacaktır, sadece bir sabırsızlık sorunu :D

>(partlar winrar dosyası ve tüm partlar aynı klasörde olmak üzere): Part 1 açılır, daha sonra orada bulunan .cue ve .bin uzantılı dosyalar bir klasörün içine çıkarılır.. ÇIKARKEN BİN DOSYALARI ARD ARDA TÜM PARTLARDAN KENDİ KENDİNE BİRLEŞİR. Daha sonra daemon'a mount image yapılarak bu .cue dosyası gösterilir ve işte cd karşımızda... İnstall yapılar ve sonra crack yapılarak oyun sıcacık pcmize yüklenir.. Eğer oyun cdsiz oynanmıyorsa Daemona gösterdiğimiz dosya öyle kalacak ve hayali cd miz olacak.. Artık oyunumuz bizi bekler, hayde bre bismillah :( (y) :mellow:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...