Jump to content

Dvd Oyun Satmayı Düşünüyorum Yardım Edermisiniz.

Nomed_18
 Share

Recommended Posts

Herkeze merhaba arkadaslar dvd oyun satmayı planlıyorum,ama su varki bu iş telikelimi acaba sonucda korsan yasakmı acaba
Günümüzde görüyoruz baskınlar falan oluyor bu işi yapan belki arkadasımız vardır veya yakını bana bilgi verirmisiniz.
Bu 10lu dvd cekme makinesi falan alınca işde kagıtları cıkarmak icin yazıcı falan bilgi verirseniz sevinirim. Edited by Nomed_18

arkadaşım bu tür işler tehlikeli korsan bir nevi hırsızlık yakalanırsan hapis bile yatarsın korsan işini şahıslar yabmaz m..ya gibi dvd kopyalama makinasının ıp adresi olmaz ama ben hırsızlık derim

bırak kanunu polisi felan satacağın yerde kesin bu işi yapan birileri vardir bunlara dikkat et :D

[quote name='galetis' date='13 Şubat 2011 - 18:43 ' timestamp='1297623181' post='962839']
Arkadaşım yine legal bişey değil. Herhangi bi kasana seri olarak Dvd-Rw takarsan yine olur. 10 lu yazıcıya ihtiyacın yok zaten. 3-4 tane aynı anda yazarsan yeter sana.
[/quote]
girişimci arkadaş seri üretim düşünmüş. olurmu öyle 1 tane :lol: seri üretim yapacak

Arkadaşım şimdi kimse kalkıpta orj. oyuna para vermez.Herkes korsan almak ister ve bu yüzdende kalkıp seni kimsenin ihbar edeceğini sanmam bundan 5-6 sene öncede ben de böle bir iş yapmıştım hiçbir şekilde birşey olmadı tabi dükkanına bi korsan karşıtı biri girmediği sürece oda zaten %1 ihtimal bile değildir :D

Edited by Bırak Gitsin...

[quote name='cumman' date='13 Şubat 2011 - 21:37 ' timestamp='1297633625' post='962953']
Eger yakalanirsan 3 ila 5 yil arasi hapis cezasi 75.000 150.000 tl arasi para cezasini birlikte alirsin.
[/quote]

Okadar büyük cezamı bilmiyordum bu kadarını :D

Sen sadece EA oyunlarını sat. Çünkü bir tek o korsana destek veriyor :D Gerçi ülkemizde orjinal kullanan kişiler %5 korsan kullanan kişiler %95 i kaplıyordur.

Valla yakalanırsan işin kötü olur. Hapis cezası veya para cezasına çarptırılabilirler. Dikkatli olmak lazım bu işte. Bir bakımdan da hırsızlık sayılır. Karar senin...