Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s.a.benim acil ekran kartı driveri bulmam lazım xp sp3 kullanıyorum.kartımın tam markasını bilmiyorum ama evereste PCI/AGP görüntü de ati radeon 9200 (rv280)yazıyor.veyada everesten bir rapor çıkardım ilgilenirseniz sevinirim.rapor aşağıda yardım ederseniz çok sevinirim.

--------[ PCI / AGP Görüntü ]-------------------------------------------------------------------------------------------

ATI Radeon 9200 (RV280) Görüntü Bağdaştırıcısı

ATI Radeon 9200 (RV280) 3D-Hızlandırıcı

BrookTree Bt360 MediaStream Controller Multimedia Video

--------[ Grafik İşlemci (GPU) ]----------------------------------------------------------------------------------------

[ AGP 8x: Gigabyte Radeon 9200 ]

bunu indirdim 8-5_xp32_dd_ccc_wdm_enu_63030 hata verdi setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system die ilgilenenlerden şimdiden ALLAH razı olsun

Grafik İşlemci Özellikleri:

Görüntü Bağdaştırıcısı Gigabyte Radeon 9200

BIOS Sürümü 008.014.000.000

BIOS Date 2003/05/15 03:46

GPU Kod Adı RV280

Parça Numarası R9200FS-FS1 F1

PCI-Aygıt 1002-5961 / 1458-4018 (Rev 01)

Transistör 36 milyon.

İşlem Teknolojisi 0.15 um

Yol Türü AGP 8x

Bellek Boyutu 128 MB

GPU Saati 250 MHz (Gerçek: 250 MHz)

RAMDAC Saati 400 MHz

Piksel Pipelines 4

TMU/ Pipeline 1

Vertex Shaders 1 (v1.1)

Pixel Shaders 4 (v1.4)

DirectX Donanım Desteği DirectX v8.1

Pixel Fillrate 1000 MPixel/s

Texel Fillrate [ TRIAL VERSION ]

Bellek Yolu Özellikleri:

Yol Türü DDR

Yol Genişliği 128 Bit

Gerçek Saat 200 MHz (DDR) (Gerçek: 200 MHz)

Etkin Saat 400 MHz

Band Genişliği [ TRIAL VERSION

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Hocam bu kadar cabuk cvp yazdıgın için tesekkur ederim.O siteden doğru olanı (PixelView Play TV pro - ( Model: PV-BT878P+ rev. 4E ) buldum fakat link çalısmıyor su an.ayrıca model numarasına bakarak daha önceden de Pixelview in bir cok sitesinden denemistim fakat olmadı.Tek bi kere makinemi upgrade ettigim zaman bilgisayarcı eleman calıstırabilmisti, ben de yanındaydım ama nasıl kurdugunu hatırlamıyorum. Formatlı makineye kursam bile yine de calısmamıstı dogru driver. SETUP dosyası yerine farklı bi sekilde kurmam gerekiyor sanırım ama nasıl yapacagımı bilmiyorum malesef.

Belki şöyle bir şey deneyebilirsin, cogu tv kartını bu şekilde calıştırmayı başarmıstım, tv kartını kasadan söküp, bilgisayarı actıktan sonra indirdigin driverı kurup, pc yi kapatıp, tv kartını tekrar takıp, pc acman gerekiyo, pc acıldıgında tv kartınının driverlarını otamatik kendisi yüklemesi gerekiyor birde böyle dene,tv kartında ve driverlarda problem yoksa calışması gerekiyor.

czshow arkadaşım o galiba sadece manager pogramı bana imaj olarak da lazım HP 50$ karşılığı DVD olarak veriyormuş da bence kazıklama kampanyası bu. Bende internetten bulabilir miyim diye düşündüm, yardımlarınızı bekliyorum

Para Vermeden Olmıcak Herlde Bide Burayı İncele

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00810334&lc=en&dlc=tr&cc=tr〈=tr&os=2093&product=3878253[/CODE]