Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

selam kardeşim yararlı bir konu açtığın için teşekkürler.....
ben çok sık format atan birsi olarak sizden[b] Dell Inspıron n5010 [/b] mümkün ise tüm xp ve win7 orjinal driverlerini rica edecektim.....
not eğer isteğimi yerinw gwtirwbilirsen Ö.M atarsan sevininrim....

şimdiden teşekkürler........

[size=5]Merhaba arkadaşlar bana [color=#000000][font=Verdana][background=rgb(220, 220, 220)]NB VESTEL EKO 15NP-T13-ZD3P-Füme nin xp drivleri lazım deli etti bu pc beni kırcam en sonunda bi daha vestel töbe diğer konulara baktım inceledim olmadı arkadaşlar link silinmiş yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler emeğiniz ve vaktiniz için.[/background][/font][/color][/size]

Edited by bheckish

• 1 yıl yıl...

Merhaba.. ORITE RN 5100 web cam driver bulamadım.Aslında destek Windows 7 X86 kadar sürüyor ancak X64 sistemlerde maalesef sürücüsü yok.Bu donanımın çöp olmasını istemiyorum

Edited by kacaksevgilim

Laptop arkadaşımın sizin bulma şansınız yok mu. 3 bilgisayarcı windows 7 driverlarını yükleyemedi nolur bi yardımcı olsanız

yeni nesil laptoplar için üreticiler win 7 sürücüsü yayınlamıyor artık o yüzden donanım id si istedim

win7 de aygıt yöneticisine girin tanınmayan donanım üzerinde özellikler deyip ayrıntılar sekmesine gelin özellik kısmını donanım kimlikleri  olarak seçin 

değer kısmındakileri yazın

Allied Telesyn At-Ar250E Driver lazım bulabilirseniz çok sevinirim teşekkürler..

usb ile mi bağlanıyorsun şayet ethernet le bağlanıyorsanız driver  a gerek yok modem arayüzüne girip ayarlarınızı yapmalısınız

Hangi driverlar lazım

bilemiyorum ki

wifi bluetouth audi chipset yeter

yeni nesil laptoplar için üreticiler win 7 sürücüsü yayınlamıyor artık o yüzden donanım id si istedim

win7 de aygıt yöneticisine girin tanınmayan donanım üzerinde özellikler deyip ayrıntılar sekmesine gelin özellik kısmını donanım kimlikleri  olarak seçin 

değer kısmındakileri yazın

usb ile mi bağlanıyorsun şayet ethernet le bağlanıyorsanız driver  a gerek yok modem arayüzüne girip ayarlarınızı yapmalısınız

bakmaya çalışırım sağ olun :)

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar kendim bilgisayarcı oldugum için driver isteklerinizi yazın arşivimde hemen hemen tüm anakartların driverları mevcut bulamadıklarınıza yardımcı olmak isterim

merhaba ben bir türlü sis 900etherner adptörü (PHY:realtek RTL8201CL/CP driveri bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim