Jump to content

! Aref Ghafouri - Yetenek Sizsiniz Turkiye !

By_FaRuK
 Share

Recommended Posts

[size="4"][b]Nasıl yaptığını bilmiyorum/z zaten bilseydik bizde öyle olurduk:) ama bildiğim teş şey işini kusursuz yapıyor:) bence haksızlık olmazsa yarışmamın tartışmasız birincisi olur..[size="5"][i].[/i][/size][/b][/size][size="5"][i]Yaptkları gerçekten sıradışı...[/i][/size]

[color=#333333][quote]Video yu ağır çekimde izleyin herşey net ve açık zaten aref in tahtaya yazdığı yazı ile rulo kağıttaki yazı aynı kişinin yazısı olmadığı belli aref kutuyuindirmek için ipi s...almaya giderken sahnenin arkasından jürinin söylediklerini rulo kağıda yazan arkadaşı rulo kağıdı veriyo sonra aref kağıdı kutunun yan tarafından içine atıyo kutu hileli diğer kader olayını da açıklamıştım zaten poşet çift taraflı aref kendi attığı gazete kağıdınıseçtirıyo o kağıtta da sadece konut ve kader yazıyor kız iki seçenekten birini seçiyor konut mu diye soruyor kıza kız hayır diyince tek kader seçeneği kalıyor ve cd izleniyor eğer kız konut kelimesini seçmiş olsaydı cd yi izletmeyecekti bu sefer konut kelimesini bilmiş olacaktı. Olay bu...

arefin poşeti çift kat:))) kağıdın parçalarının katıldıgı yer ayrı bölme. ve aref karıştırıorum şimdi derken kadr yazılı kagıdı içine yani diğer kat poşetin içine atıor. yani olay 9.09 da, 9.15 te bitior. gözünü kapat demeside açmış oldugu poşetin dier katına yanı kader yazılı kağıdın bulundugu bölmeye elini sokturması:) hatta kız elini sokup karıştırdıgında dikkat ederseniz gazete kagıtarı yernden bile oynamıor... dikkatli bak:)))

ayrıca dakika 10:25e dikkat edin. aref kutunun ipini çözmek için arkaya gidior:) işte orda zaten arefn bi adamı var ve o en başta jurinin dedikelrini yazmış.rulo halinde aref alıor el çabukluyla indirdiii kutu açıldıktan sonra kuutunun içindeymiş gibi çıkarıoor:) olay budur:)[/quote][/color]
[color=#333333]
[/color]
[color=#333333]alıntıdır...[/color]

[b]Walla kim ne derse desin adam işini kusursuz yapıyor.
Bende izlerken ağzım açık kaldı.
10 dk rötarlı olayında resmen koptum...
Bende bu adamda 3 harflilerin olduğunu düşünüyorum artık.
Yoksa bunları yapmanın münkünü yok.
Ayrıca yavaş çekimde olsa adam seyircilere yaptırıyor.
Acun, Hülya ve Ali ayrı ayrı kelimeler söylediler.
Eğer bu işte bi üçkağıt varsa onlarda bu üçkağıdın içinde demektir.[/b]