Jump to content

Türk Msdn Üyelerine Sitemim Var

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
Merhaba arkadaslar orjinal windows7 sp1 türkce isolar cıktı bildiğiniz gibi ben ve diğer arkadaslar herzamanki gibi bir yabancı msdn üyesinin vermiş olduğu linklerden sistemleri indirdik neden biz hep bir yabancı msdn üyesinin verdiği linkleri indirmek zorunda kalıyoruz hep neden bu konuda hep dısarı bağımlı kalıyoruz bizim msdn üyelerimiz niçin bu işi yapmıyor biz kimseden msdn üyelik sifresini istemiyoruz orjinal keylerinide istemiyoruz orjinal isolar cıkalı 3 gün olmasına ragmen hala enterpise sürümünü görmüş değiliz hiç bir msdn üyeside burada paylasım yapmaya mecbur değildir ama biz türk msdn üyelerindende burada bir paylasım bekliyoruz

• Editor

[quote name='grasp' date='25 Şubat 2011 - 12:04 ' timestamp='1298628895' post='969419']
enterpise sürümünü indirmek için normal msdn üyeliği yetmiyor galiba.torko26 onun gibi bişey yazmış
[/quote]
Orasını bilmiyorum sevgili kardesim genelde söylemiştim ben ama imkan olursa enterpise bekliyoruz

[quote name='ozanaus' date='25 Şubat 2011 - 10:22 ' timestamp='1298629933' post='969430']
mıllet paylasmaktan korkuyor
sanıyorlarkı keylerine bişey olcak
''ben orijinal almısım nasıl paylasırım'' mantığındalar
oysakı orijinallik keyden ibarettir
[/quote]

katılıyorum buna. örneğin; office 2010 dvd kopyası sen ne kadar dvd başkalarına kopyalasan da key'i olmadıktan sonra senin orjinal dvd sende kalır ve sen kurarsın benim elimde keyim var ama kurulum dvd'm yoksa sendeki dvd ile kurulum yaptıpımda benim keydeki orjinallik devreye girer yani ondaki key gitmez.İşte dedikleriniz gibi açıkcası korkaklık var biraz. :whistle:

[quote name='tiflisli' date='25 Şubat 2011 - 10:12 ' timestamp='1298629333' post='969424']
Orasını bilmiyorum sevgili kardesim genelde söylemiştim ben ama imkan olursa enterpise bekliyoruz
[/quote]

Enterpise şart değil o gün sp1 çıktığı gece millet mydigitallife ye hucum ettik resmen.
Adama yazılmadık teşekkür mesajı kalmadı sağolson ekledi ordan indirdik bizde..
Tek sorun bu işte :) Elin yabancısı yardım ederken kendi memleketinin adamı uzak duruyor..

• Editor

[quote name='.ByPeSiMiSt.' date='25 Şubat 2011 - 12:52 ' timestamp='1298631727' post='969463']
hangi internet hızıyla paylaşım yapıcagız :D
[/quote]
Sitede bir sürü paylasım var tek link olarak paylasım yapılmıs yeterki sen paylasım yapmak iste ona cözüm bulunur

[quote name='Legion' date='25 Şubat 2011 - 11:17 ' timestamp='1298633225' post='969472']
[b]MSDN Türkçe SP1 Enteprise çıktı mı?[/b]
[/quote]

ilk gün hepsi msdn de sunuldu

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Turkish)
File Name: tr_windows_7_enterprise_with_sp1_x64_dvd_620326.iso
Date Published (UTC): 2/22/2011 8:30:04 AM Last Updated (UTC): 2/22/2011 8:30:04 AM
SHA1: 6D5E4A8A9636E1F46CCB6A988C0B1B9D961DE694 ISO/CRC: 3091F109

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x86) - DVD (Turkish)
File Name: tr_windows_7_enterprise_with_sp1_x86_dvd_620318.iso
Date Published (UTC): 2/22/2011 8:30:01 AM Last Updated (UTC): 2/22/2011 8:30:01 AM
SHA1: AB9F6FD046284EC090D1B597F599C59A9A4A242B ISO/CRC: 84A73C83

Edited by grasp

[quote name='ahmetcanars' date='25 Şubat 2011 - 11:36 ' timestamp='1298634399' post='969480']
msdn üyesiyim paylaşayım diyecemde 16 mgbit yaptırdım neti 4 ten ama hala 4 :D 2800kb/s uplaod hızım var yetermi bilemem :)
[/quote]

http://www.duckload.com a iso dosyalarını atabilirsiniz.2800kbs/ upload için iyi bir hız bence

[quote name='ahmetcanars' date='25 Şubat 2011 - 11:36 ' timestamp='1298634399' post='969480']
msdn üyesiyim paylaşayım diyecemde 16 mgbit yaptırdım neti 4 ten ama hala 4 :D 2800kb/s uplaod hızım var yetermi bilemem :)
[/quote]

Arkadaşım konuyla alakası yok ama hangi interneti kullanıyorsun ttnet bütün hızların upload hızını 1024 kb/s sabitlemiş vaziyette merak ettim doğrusu 2800 kb/s hız benim hjızıma göre çok güzel..

• Editor

Evet arkadaslar yapacak bir tek sey var translate ile bozuk ingilizce aksanımızı düzelterek torko ve diğerlerine gaz vermeye devam :D
Bu arada torko ve diğerleri sağolsun onlar olmasa 2011 in altıncı ayında felan orjinal isoları kullanmaya baslarız herhalde :D

andacgs, on , said:
Evet kendi sorduğum sorunun cevabını buldum, msdn üyeliği ile ilgilenmek isteyenlere,birde neden tr çıkmıyor diyenler için yanıttır belki :D

[color="#0000FF"][b]MSDN Operating Systems[/b][/color]
Ideal for software testers or IT professionals who need to set up test labs with Microsoft Windows and Windows Server, but do not need additional products.
[color="#FF0000"]$699[/color] ($499 Renewal)

MSDN Operating Systems Üyeliği

MSDN Operating Systems Üyeliği, masaüstü, dizüstü, önemli iş uygulamaları ve kurumsal ağa yönelik en yeni Microsoft işletim sistemlerine erişim sağlar.

Neler Elde Edeceksiniz:

Üyeliğiniz sayesinde, yükleme sitesine (MSDN Üye Yüklemeleri sitesi yoluyla) güvenli internet erişimi üzerinden ve CD veya DVD gönderimi yoluyla, en yeni Microsoft işletim sistemlerine, teknik kaynaklara ve desteğe sürekli öncelikli erişime hak kazanacaksınız.

Evet bu kadar para veren kaç kişi vardırki adamlar bize hizmet sunsun, ben olsam bende 4. kuşağa sarktırırdım

[quote name='andacgs' date='25 Şubat 2011 - 12:05 ' timestamp='1298636141' post='969503']
andacgs, on , said:
Evet kendi sorduğum sorunun cevabını buldum, msdn üyeliği ile ilgilenmek isteyenlere,birde neden tr çıkmıyor diyenler için yanıttır belki :D

[color="#0000FF"][b]MSDN Operating Systems[/b][/color]
Ideal for software testers or IT professionals who need to set up test labs with Microsoft Windows and Windows Server, but do not need additional products.
[color="#FF0000"]$699[/color] ($499 Renewal)

MSDN Operating Systems Üyeliği

MSDN Operating Systems Üyeliği, masaüstü, dizüstü, önemli iş uygulamaları ve kurumsal ağa yönelik en yeni Microsoft işletim sistemlerine erişim sağlar.

Neler Elde Edeceksiniz:

Üyeliğiniz sayesinde, yükleme sitesine (MSDN Üye Yüklemeleri sitesi yoluyla) güvenli internet erişimi üzerinden ve CD veya DVD gönderimi yoluyla, en yeni Microsoft işletim sistemlerine, teknik kaynaklara ve desteğe sürekli öncelikli erişime hak kazanacaksınız.

Evet bu kadar para veren kaç kişi vardırki adamlar bize hizmet sunsun, ben olsam bende 4. kuşağa sarktırırdım
[/quote]
ben ücretsiz üye oldum para vermedim aslında.nash moderatörüm anlatmış nasıl olacağını anlattığı yolla 1 yıl boyunca ücretsiz üyelik alıanbiliyor.

[quote name='Legion' date='25 Şubat 2011 - 11:17 ' timestamp='1298633225' post='969472']
[b]MSDN Türkçe SP1 Enteprise çıktı mı?[/b]
[/quote]

Dostum bu "Enterprise" sürümünün özelliği nedir? Şey mi acaba xp deki valume lisans olayı falan mı? Büyük şirketlere dağıtılan çoğaltılabilir sürüm falan mı?