Jump to content

Windows 8 Çıktı Mı ? Çıkmış Mı ?

ahmet_2626
 Share

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

windows 7 ye ne oldu 8 in derdine düştünüz anlamadım birde win7 sp1 furyası var sanki uçuyor sp1 bu kadar niye
abartıyorlar bilemem arkadaşlar modifeye yapınca reklamda reklam sonrada birde ben modiye ettim kimse paylaşmasın
ben yaptım demesin kimse ellemesin alıntıdır denilsin düşünün sadece modifiye yapmış ya hepsini kendileri yapsaydı
ne olurdu ya microsoft ne yapsın adamlar okadar emek veriyor bedavaya kullan babam kullan ayıptır

[quote]windows 7 ye ne oldu 8 in derdine düştünüz anlamadım birde win7 sp1 furyası var sanki uçuyor sp1 bu kadar niye
abartıyorlar bilemem arkadaşlar modifeye yapınca reklamda reklam sonrada birde ben modiye ettim kimse paylaşmasın
ben yaptım demesin kimse ellemesin alıntıdır denilsin düşünün sadece modifiye yapmış ya hepsini kendileri yapsaydı
ne olurdu ya microsoft ne yapsın adamlar okadar emek veriyor bedavaya kullan babam kullan ayıptır[/quote]
adam prof beyler dağılın

Edited by Zaa

[quote name='by_bozkurt' date='25 Şubat 2011 - 23:19 ' timestamp='1298672951' post='969941']
400$ - 500$ para verip ultimate lisansı alacak kadar zengin değiliz malesef..
Bazı insanlar parayla oynarken bazıları bulamıyor.. Microsoftun umrunda değil bana göre..
Adam dünya çapında firmalar üzerinden parayı götürüyor zaten..
[/quote]
home premium alsaydınız 230 tl idi şimdide olsun 250 tl 12 taksitli satan yer var ayda 21 tl yapar
çokmu çoğumuz sigara içeriz 150 tl ayda veririz bence herkes alabilir birde senede telefon değiştirmeyiniz
3 4 yıl kulanınız işletim sistemi bedavaya gelsin kul hakkıda var bu işin

"Zenginin malı züürtün çenesini yorarmış.."
Microsoft gelsin madem bu kadar önemli bu konu onla tartışalım bunu :)
Home Basic lisansı bende zaten mevcut.. Herkez alamıyor ama..
Burada asgari ücretle geçinen insanlarda var..

Edited by by_bozkurt

[quote name='by_bozkurt' date='25 Şubat 2011 - 23:19 ' timestamp='1298672951' post='969941']
400$ - 500$ para verip ultimate lisansı alacak kadar zengin değiliz malesef..
Bazı insanlar parayla oynarken bazıları bulamıyor.. Microsoftun umrunda değil bana göre..
Adam dünya çapında firmalar üzerinden parayı götürüyor zaten..
[/quote]
Hocam boşver dedik ya o şirketlerden kazansın biz korsan testerlığa devam. :whistle:

[quote name='exi23' date='26 Şubat 2011 - 00:32 ' timestamp='1298673734' post='969952']
Hocam boşver dedik ya o şirketlerden kazansın biz korsan testerlığa devam. :whistle:
[/quote]

Seninde dediğin gibi; firmanın amacı "çoklu pc lisansı" uygulaması. Aylık hesaba göre sıfır km araba almakta mümkün olur. Ama kağıt üzerinde. Atalarıma kurban olayım; EVDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMAZ.! Benim 800 TL gelirim olduktan sonra (ki o gelir bile bana yeter), alırım lisanslı yazılımları, işletim sistemini hem kullanırım hemde teknik servisinden, çözüm merkezlerinden faydalanırım.

Ayrıca korsan medya, yazılım, işletim sistemi gibi ürünlerin kullanılmasına bende karşıyım... >>> karşıydım...
Ne yazık ki bende çoğu zaman korsan yazılımlara (ücretsiz alternatifleri çözüm olmuyorsa) başvuruyorum.

Bir filmin BluRay Disc'ini veya DVD'sini alıp doya doya kim izlemek istemez.!?

Edited by superman.lovers

[b]Normalde çıktı ama TNCTR yöneticileri sırf bize kıllık olsun diye paylaşmıyorlar. Yabanco torrent sitelerinde ararsanız bulursunuz :lol:

Yahu ne meraklı milletiz ha. Sanki i7 leri kızılay dağitiyor, hepimizin altında şirketler var, bir de paramız var Windowsumuzu upgrade edicez...

Sorayım sana hocam; ne zaman yeni birşeyler çıktı da buralara düşmedi?

Biri de demiş ki, "modifiyeyle artistlik yapıyorsunuz." Sen yap da görelim, ben şahsen beceremiyorum o işleri.[/b]

[center][img]http://i144.photobucket.com/albums/r168/happyandy/windows8.png[/img][/center]

Yukardaki tabloya bakılacak olursanız sızan haberler doğrultusunda 7 Ocak 2013 olarak öngörülüyor.

Windows 8 Milestone 1, 2 and 3, ile Milestone 3 Test sürümleri Mart 2011
Windows 8 Retail sürümü 7 Ocak 2013 tür.

[quote name='commendator79' date='26 Şubat 2011 - 00:58 ' timestamp='1298678882' post='970005']
http://www.kickasstorrents.com/search/windows-8/

bu linkte windows 8 çeşitleri var indiriyorum bakalım ne olacak :)
[/quote]

Boşuna indiriyorsun.Karar vermişsin indir bakalım acaba gercekmi?

[quote name='Legion' date='26 Şubat 2011 - 00:06 ' timestamp='1298679391' post='970010']
[b]Allah'ım sana geliyorum, al beni :Q[/b]
[/quote]
[b]aynı duygular içerisndiyim :D
2012 de kıyamet kopcağı için micro 1 sene erkene aldı herhalde :D

daha yapı taşında kardeşilerim yapı taşı m1 m2 m3 nedir allahım allahım bişey yazınca kızıyolar bana sonra..
795x lerde şu an..çekirdek 6.2 daha o 7 olcak oooooooooo! [/b]

Edited by istanbul82

[quote name='iilkeerr' date='26 Şubat 2011 - 00:48 ' timestamp='1298681883' post='970029']
arkdaşlar onu bırakında bana windows 7 sp1 i indirebilceğim link yollarmıısınız direk microsoft sitesinden olsun ama ! :D
[/quote]

aşağıdaki konuya bak tek link djonur paylaşmış!
[code]http://www.tnctr.com/topic/165532-windows-7-ultimate-sp1-tr-msdn-tek-link/page__gopid__970025#entry970025[/code]