Jump to content

Ygs Ye Girecekler! (Ösym Rezillikleri)

Guest _ULTIMATE_
 Share

16 members have voted

1. 1. ÖSYM yi BOYKOT EDENLER

• Boykot Ediyorum
      8
    • Hayır ÖSYM haklı
      8

Recommended Posts

Ben bu ÖSYM ye çok kızıyorum. Niye mi adamlar resmi wep sitesinde [b]2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS):[/b][b] Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi
7 Mart Saat 14:00 da açıklanacak diyor.
Saat Kaç oldu Hala ortada hiçbirşey yok
Resmi wep sitesi:
[code]http://www.osym.gov.tr/belge/1-12389/2011-ygs-sinava-giris-belgelerinin-edinilmesi-07032011.html[/code]

[size="5"][color="#0000ff"]ÖSYM yi Boykot Ediyorum[/color][/size] :devil:

[size="4"][color="#ff0000"]Bir kerelik tam dedikleri çıksa ne olur.

[color="#000080"]Şunu da anlamış değilim Adamlar yıllardır sınav yapıyorlar fakat nedense her sene mutlaka bir soru hatalı çıkıyor. Bu ne iştir arkadaş. Bu sınavı hazırlayanlar Baştan savma işmi yapıyorlar anlamadım.[/color]
[/color][/size][/b]

Edited by &ULTİMATE&

Arkadaşım biraz da suçu kendinde ara bakalım.şimdi biraz araştırma yapmazsan amacına ulaşamazsın.
[quote]http://ais.osym.gov.tr/[/quote]
gir.aday işlemleri sistemine tkla.karşına ekran gelecek ordan tc kimlik ve şifreni gir. ondan sonra bir ekran daha gelecek osys seçip gireceksin.sonra ayrı bir sayfaya atacaj sol alttan sınav giriş yeri fln yazıyor tıkla ona snra 2 dk içinde gireceğin yeri söyleyecektir. Eskisi gibi " Armut piş Ağzıma düş yok artık " :drinks:

Not: her sene çıkan hatalı sorulara birşey diyemem. hatasız kul olmaz :pardon:

Edited by son darbe

[b]ULTİMATE senin ais'den haberin yok sanırım.Kardeşiminkine baktık yani açıklandığı tarihde açıklandı.Bi sorun yok...[/b]

[hr]

[center]BASIN DUYURUSU

(7 Mart 2011)

2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS):
Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi
2011 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 27 Mart 2011 Pazar günü yapılacaktır.[/center]

[b]Bu sınavda adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile 7 Mart 2011 günü saat 14.00’ten itibaren ÖSYM’nin [color="#FF0000"]http://ais.osym.gov.tr[/color] internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır.

Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Bu belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanı fotoğraflı ve TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.[/b]

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Edited by Legion

ben giriş şifremi hatırlamıyorum şifremi tekrardan almak istiyorum faka şu uyarıyı veriyor
[color="#FF0000"] Sistemde güvenlik sorunuz tanımlı değildir.Bir defaya mahsus [/color][b][/b] uyarısını veriyor ? nedini nedir acaba

Edited by HakanAlbayrak

[quote name='HakanAlbayrak' date='08 Mart 2011 - 01:18 ' timestamp='1299540510' post='976229']
ben giriş şifremi hatırlamıyorum şifremi tekrardan almak istiyorum faka şu uyarıyı veriyor
[color="#FF0000"] Sistemde güvenlik sorunuz tanımlı değildir.Bir defaya mahsus [/color][b][/b] uyarısını veriyor ? nedini nedir acaba
[/quote]

Hata gayet açık güvenlik sorusu tanımlalamışsın o yüzden alamıyorsun şifreni 2 liraya ösym merkezlerinden alabilirsin