Jump to content

Sizce En Kaliteli Dvd Ve Cd Markası Nedir?

Share

Recommended Posts

[quote name='dlvllvlb' date='03 May 2011 - 19:26 ' timestamp='1304450781' post='1004331']
[img]http://i.imgur.com/SwPtD.jpg[/img]
En iyileri teflon siyah cd ve dvdlerdir.Sony playsitaion kullanlar özelikle bunu kullanmalı göz ömrü diğerlerine göre 100 de 300 artacakdır.sony kendiside ya gümüş yada teflon compackt disk kullanır. :good:

[img]http://i.imgur.com/SwPtD.jpg[/img]
En iyileri teflon siyah cd ve dvdlerdir.Sony playsitaion kullanlar özelikle bunu kullanmalı göz ömrü diğerlerine göre 100 de 300 artacakdır.sony kendiside ya gümüş yada teflon compackt disk kullanır. :good:
[/quote]

bunun "tdk" marka olanı varsa onu kullanırım:D diamond u değil

[quote name='emre1393' date='03 May 2011 - 16:06 ' timestamp='1304431581' post='1004094']
princo yu tavsiye etmem 20 kr luk dvd dir kendisi. geçen sene çekip cd çantasına koyduğum gta 4 falan şimdi okumuyo bile. baktım olmuyo verbatim a geçtim 50 likleri 25 tl ye satılıyor yani tanesi 50 kr falan ediyor ve geçen ikinci elliliği aldım ve daha ne yazarken ne de okurken sorun çıkaran olmadı.
[/quote]

Aynen katılıyorum . Daha once yazdığım Princo DVD leri okuyamıyorum. Aslında hiç kullanmamıştım, hiçte çizik yoktu..

dlvllvlb Bu gif nerden çıktı şimdi. Kardelş ne bu yaaa.

XXXXX li gifleri kadıran arkadaşlara teşekkürler...

sk8er_boi teşekkürler ...

Edited by RAPTER

1. MAXELL
2.Diamond
3.Magic
Sıralamam böyle ama
Diamond hesaplı 5 ay önce 50 tane DVD yi 16.50 tl ye almıştım.
Ve hiçbir sorun yaşamadım.

Magic i silinebilen DVD sini almıştım 2007 yılında 6 tlye ve uzun sürede kullandım. Sonunda bir masanın altında ezildi gitti. :D

Edited by &ULTİMATE&

NERO DİSC SPEED veya NERO CD-DVD DİSC SPEED aracı ile cd/dvd disklerin kalitesini test edebilirsin. Kurulum gerekmiyor.
Bu araç optik medyalara kalite puanı veriyor. Bir bak bakalım en iyi puanı hangisi alıyor.
Program linki: http://www.softpedia.com/progDownload/Nero-CDDVD-Speed-Download-5984.html

Edited by kalelibilişim

Ben 3 kutu 50 lik princo kullandım hiç bir sorun yok,önemli olan cd&dvd secimi değil en iyi şekilde hatasız bir şekilde yazdırmadır.Yazdırma yüzeyi siyah teflon olanlarda iyidir çizilmelere karşı.

Cd - DVD deyince TDK,Verbatim,MAXELL markalarını tavsiye ederim. özelliklede kaliteli olsun diyorsan bu markaların DVD+ olanlarından hatta DVD+ teflon olanlarından bulabilirsen almanı öneririm. çok yüksek hızda yazım yapmadığın sürece bütün okuyucularda rahatlıkla istediğin zaman okutabilirsin. 98 den beri zaman zaman TDK kullandım hala arşivimde 99-2k yıllarından kalma tdk cd arşivim bulunmakda istedigim zamnada takar bakarım hala ilk zamanki gibi takılma olmaz.