Jump to content

Windows7 Sp1 Update Paketi Aralık 2013

Share

Recommended Posts

köylü abeyyy 

ben kopuk  bi sorunum var.

C@NgO, on 15 Feb 2013 - 21:33, said:snapback.png

ŞUBAT UPDATE PAKETI 2013 indirdim açtım çalıştırdım x86 için Tüm uptadeleri c:test/tools'un içine aktardı. RT Seven lite ile şimdi içinden sadece kötü yazılım temizleme aracını çıkarmak istiyorum ne yapmam gerekiyor.

Yardımcı Olurmusun ? 

Sn köylü wmvarenin doğru sonuç veren sürümü varmı? ne etkinleştirmede nede güncellemelerde doğru sonuç vermiyor son sürün kurulu..

örneğin wmvarede etkinleştirme başarılı olurken pc de olmuyor yada tam tersi..Güncellemeleri eksik veriyor..halbuki elimdeki imagelerin hepsi msdn sürümü..

Rt7 ilemi ekleyeceksin güncellemeleri? kötü yazılım temizleme aracı entegreolmuyor zaten onun için herhangi bir işlem yapmana gerek yok

evet Abi RT7 ile yapıcam Windows 7 Pro VL sürümüne tüm Uptade 'leri aktaracam sadece Kötü yazılımı çıkartacağım . ona da gerek yok dedin saol. Yani Full uptadeli sade Win 7 pro sonradan aktiveli bi Dvd hazırlamaya çalışıyorum. Bilgi işlemde Lazım oluyor. 

bu arada iletişim adresini OM'leyebilirsen Akşama iş Çıkışı konuşacaklarım var. ustad. 

Saygılarımla

• Editor
Sn köylü wmvarenin doğru sonuç veren sürümü varmı? ne etkinleştirmede nede güncellemelerde doğru sonuç vermiyor son sürün kurulu..

örneğin wmvarede etkinleştirme başarılı olurken pc de olmuyor yada tam tersi..Güncellemeleri eksik veriyor..halbuki elimdeki imagelerin hepsi msdn sürümü..

Etkinleştirmelerde hata yapabilir fakat güncellemelerde hata cıkmaz netframework 4.0 güncellemesini gizledikten sonra 3-4 tane daha güncelleme cıkıyor sen orayı atlamış olabilirsin 8.02 sürümünü kullanıyorum ben forjestin yapımı sitede olması lazım

VMware Workstation 9.0.2'de etkinleştirme oluyor.

• 3 hafta sonra ...

internet explorer 10 tüm sürümlere entegre etmek için ocak güncelleme paket içeriğinde yer alan ie9 dosyalarını silip yerine ie10 cab dosyası ve diğer dosyalarını koymamız yetiyor mu klasöre yoksa bat içeriğindeki kodlarda oynamak gerekecek mi ?

bu arada ie 10 ekleme olanağı sunan linkler silindiği için  bu soruyu sorma ihtiyacı duydum eğer elinde olan varsa upload ederse iyi olur diye düşünüyorum. tek sorun ie10 indirdikten sonra kurması iyi zaman alıyor çok güçlü bir sistem yoksa.

internet explorer 10 tüm sürümlere entegre etmek için ocak güncelleme paket içeriğinde yer alan ie9 dosyalarını silip yerine ie10 cab dosyası ve diğer dosyalarını koymamız yetiyor mu klasöre yoksa bat içeriğindeki kodlarda oynamak gerekecek mi ?

bu arada ie 10 ekleme olanağı sunan linkler silindiği için  bu soruyu sorma ihtiyacı duydum eğer elinde olan varsa upload ederse iyi olur diye düşünüyorum. tek sorun ie10 indirdikten sonra kurması iyi zaman alıyor çok güçlü bir sistem yoksa.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

slm arkadaşlar

etkinleştirmiş oldugum win7 artık çalışmıyor.

ilginçtir arkonis trueimage ile aldıgım back up bile geri yükledigimde  gene etkinleştirilememiş olarak yukleniyor . ki  internet  ve guncellemeleri kapattıgım halde.

win loader lerde işe yaramıyor.  xp ye geri döndüm.

win 7 yi çözebileniniz varmı. tşk.

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • Editor

WINDOWS 7 SP1 UPDATE PACK ARALIK 2013

Konuda verilen BosAio.exe dosyasına güncellemeler ve sata sürücüler eklenmiştir.

sata sürücü paketleri: DP_MassStorage_wnt6-x86_12121 / DP_MassStorage_wnt6-x64_12121

32 Bit ve 64 Bit ie-11 ve güncellemeleri eklenmiş olup gerekli kod düzenlemeleri yapılmıştır.

pakette fazlalıklar varsa silersiniz.

http://turbobit.net/j5ujfvk1cx2g.html
Edited by MOTUN