Jump to content

Sizce Kis 2011 Mi Norton 360 Mı ?

Asque
 Share

Recommended Posts

Norton bana göre tehlikeli bir virüs program kullandım 25 gün...System 32 virüs buldu direk dosyayıda buldu sildi -sistemim çöktü- ,11 ay kaspersky kullandım en iyisi en güzeli o bilgisayarı biraz kasabilir ama [b]tam güvenlik istiyorsan [/b]kaspersyk ;),Anket açsaydın keşke daha iyi olurdu..:)

Edited by gozyası

[quote name='vhd99' date='19 May 2011 - 00:09 ' timestamp='1305763748' post='1013265']
En kasıntılı v programı norton başına gelmeyen bilmez im bigisayar teknikeriyim bu zamana kadar en 5000 üzerinde sistem attım virus pro yukldedim kaldırdım beni norton kadar kasan virus prosu görmedim
hatta asus bir anakart ile birlikte nortonu beta olarak veriyordu ama sonradan kis kullanmaya başlamıstı onun için kaspers veya eset derimmmmmmm
[/quote]
Arkadaşa katılıyorum. Nortonu 10 yıldan fazladır bilirim. Hiç kimseye tavsiye etmem...

• 4 hafta sonra ...

kaspersky hepsinin eline verir, işim gereği hepsini denedim, nortondan nefret ediyorum, anasayfayı değiştiriyor rahatsızlık veriyor, ben virüs programını niye kullanırım virüsler rahatsız etmesin diye, bu norton virüs mü virüs programı mı belli değil.. sormadan siliyor ayrıca, ayar mayar hikaye,, kaspersky *****

uzun süredir norton 360 kullanıyorum ama arkadaşların bahsettiği kasma veya luzumsuz sistem dosyaları silme gibi konulara rastlamadım. 2 av de gayet güzeldir. Eğer sistemin güçlü ise KIS'i dene değilse norton kur kardeşim. Kis te güzeldir norton 360 da. Norton kullanırsan ayarlardan yedeklemeyi kapat yoksa hdd ağzına kadar doluyor :)

merhaba arkadaşlar ben devamlı güvenlik sitelerinde gezer dururum en iyi antivirus hangisi hangisi sistemi kasmaz hangisi virus gecirmez devamlı takip ederim pandadan tut kis, kpure, nis, norton 360 eset avira avast avg fsecure trend micro vs hepsini denedim. içlerinde hiç biri sizi kesin korur diyemem en iyi antivirus sizsiniz cünki. sadece diyeceğim sistemi korsan kullanabilirsiniz lakin antivirüsünüzü cracki kullanmayın daha kendini koruyamayan antivirüs sizi nasıl koruyacak lisans var demişsin kur birini sistemi hangisi kasmıyorsa onu kur ikiside iyi antivirusler sistemin iyi ise kasma olmaz ikisindede. birde şu nortona kasıyor yok sistem dosyasını sildi bir yok ilaçları siliyor yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar şu an için norton internet security kasmayan antivirusler icinde tabi sitem en az celeren 2600 olan ve ram 512 olanlar icin siz tutup pentium 3 256 mb ramli bir bilgisayara kurarsanız kasar benim işyerindeki bilgisayarlar resmi daire olduğu icin hepsi celeron 2600 işlemci ve 512 mb ramli bilgisayarda hiç kasmıyor. nortonun sistem dosyası sildiğini hiç görmedim zaten sana sorar siliyimmi diye sen otomatik sil komutunu devre dışı bırakmadı isen o senin hatan ücüncü ise oyun ve program cracklerinizi winrarla sıkıştırıp şifreleyin nortona da sıkıştırılmış dosyaları tarama komutunu kaldırın tamamdır. bir de hips yazılım kullanın. antivirusler tek başına yeterli olmuyor önerim spyshelter 32 bit işlemcileri olanlar icin 64 bit olanlar ise prevx safe online facebook sayfasından bedava sürümünü indirebilirler

dostum apecan arkadaşın dediği gibi aynı şeyler tekrarlanıyor.Makinem güçlü diyosan kis,norton 360,panda ve g-datadan şaşma.kisin,nortoun ilaçlarını bulursun ama g-data ve pandayı biraz zor bulabilirsin.Hatta bazen bulunmuyor bile.Bana kalırsa en iyi güvenlik kullanıcının kendi kurduğu güvenliktir.Yanlış anlama burda programa bağlamıyorum.Ben antivirüs kullanmıyorum.win defenderda kapalı.Girip çıktığın sitelere dikkat edersen hiç bi sorun olmaz.Windows güncellemelerini aksatma,girdiğin çıktığın sitelere dikkat et işte o zaman antivirüse gerek kalmadını anlyacaksın.Sorunun cevabını başta verdim birdaha söyleyim.kis ve norton360 ikiside gerçekten güzel antivirüsler.Ancak makinen kuvvetliyse bu ikisini kullan.Ancak ikiside maalesef herşeye ötüyor.Özelliklede kaspersky norton o kadar ötmüyor.Pandaya gelirsek pandada farksız değil.Makineme panda 2006 kurduğumda makinem çökmmüştü.G-datayı kimse dememiş.Aslında Gdata kis ve norton360'ı geçiyor.Ancak herkes markaya bakıyor.Olay markacılığa döndü.Sanki kaspersky kullanan adam diyorda:Benim ayakkabım Nike Senin Ayakkabının Markası Yok diye g-dataya dior sanki.Yani esetide iyi diyolar ancak.Dün akşam eset 5.0.6.5 kurdum ömrümde böyle bir çile görmedim.ne dxdiagı açtırıyor ne cmd-netuser yaptırıyor her işlemde erişim engellendi diyor kalıyor.Program kaldırdan program bile sildirmiyor.Kusura bakmayın eğer boşuan size bu yazıyı okuttuysam affola.