Jump to content

Hiç Disipline Gittiniz Mi?

Taytanix
 Share

Recommended Posts

[b][font="Georgia"]Evet Arkadaşlar Hiç Disipline Gittinizmi?
Kaçıncı Sınıfta ve Neden Gittiğinizi Bildiriniz..[/font][/b]

[b][font="Georgia"]Ben Lise 1'de Olmalı M.Yardımcısına Kafa Attıgım İçin Gitmiştim.. :D[/font][/b]

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Taytanix' date='18 May 2011 - 19:12 ' timestamp='1305745970' post='1013112']

[b][font="Georgia"]Ben Lise 1'de Olmalı M.Yardımcısına Kafa Attıgım İçin Gitmiştim.. :D[/font][/b]
[/quote]

Yuh! :dribble:

Bende gittim ama müdür yardımcısına kafa atmadım okulun karşısındaki binada oturan teyzeye kürtçe olarak ilk öğrendiğim kelime olan Navataçiğe(adın ne?) dedim kadın bunu küfür anlamış okula geldi müdüre söledi müdürde beni ......... disipline yolladı :D

[quote name='kralseyit66' date='18 May 2011 - 21:17 ' timestamp='1305746232' post='1013123']

Bende gittim ama müdür yardımcısına kafa atmadım okulun karşısındaki binada oturan teyzeye kürtçe olarak ilk öğrendiğim kelime olan Navataçiğe(adın ne?) dedim kadın bunu küfür anlamış okula geldi müdüre söledi müdürde beni ......... disipline yolladı :D
[/quote]

[b][font="Georgia"]Benim Tastiknamemi verip yolluyolardıda allahtan arkamda kapı gibi babam var. :D
zaten bizim m.yardımcısı gıcıgın tekiydi ben dövmesem bir gün başkası döverdi. :D[/font][/b]

[quote name='kralseyit66' date='18 May 2011 - 19:17 ' timestamp='1305746232' post='1013123']

[/quote]
Çıdıki Rundi ternekudere
Nassın iyi nereye gidecez
*Bunlar biliyom ben :)
Annanem konuşuyodu sormuştum

11 sınıf ben 2 hafta önce son 2 ders bostu yoklama alınmıstı hocada imzaladı zümre toplantısına gitti bende kaçtım ve nöbetci müdür yardımcı gelip tekrar yoklama alıyor ve sınıfta olamadıgımız için direk disipline daha karara baglamadılar :D

Edited by PoweredByAbdullah

[quote name='Taytanix' date='18 May 2011 - 19:12 ' timestamp='1305745970' post='1013112']

[/quote]

[blink][b]Arkadaşım baban Sedat Peker mi?[/b][/blink] :D

[quote name='hack_driver' date='18 May 2011 - 21:29 ' timestamp='1305746962' post='1013137']
[blink][b]Arkadaşım baban Sedat Peker mi?[/b][/blink] :D
[/quote]

:D
normalde mahkemelik bile olurdum aslında ama müdür falan m.yardımcısıyla konustu. :D

lise hayatım boyunca abartısız 7-8 kez disipline gittim en sonuncusunda ders ortasında kavga çıktı elemana vururken hoca girdi araya benim osmanlı hedef şaşırdı :D hoca 2 hafta rapor almıştı yüz mosmor :D sağolsun kocaeli ve çevresine nam salmış bi m.yardımcımız vardı o kurtarmıştı :D ismini veriyim burda belki tanıyan çıkar

E.Neşe Çakar :)

Pis fakir ergen ezik liseliler sizi... Üniversiteye gelinde tıpanızı göreyim hoca ya falan kafa atmak neymiş görün... :Q

Edit: Ayrıca bundan utanır insan benim bildiğim,merak etmez kendininkinide övüne övüne anlatmaz...

[quote name='Nash' date='18 May 2011 - 22:25 ' timestamp='1305750325' post='1013175']
Pis fakir ergen ezik liseliler sizi... Üniversiteye gelinde tıpanızı göreyim hoca ya falan kafa atmak neymiş görün... :Q
[/quote]

abiim :)

İzmitliyiz Şeklimiz Yeter :D

[quote name='ekselans6767' date='18 May 2011 - 23:23 ' timestamp='1305750191' post='1013172']
lise 3te sınıfı komple okuldan kaçırmaktan yiyor gibi olduk arkadaşımla beraber, yıl sonunda ceza silinmiş :)
[/quote]

kınama almıssındır sene sonundaki disiplin kurulu toplantısında silmişlerdi yani affetmişler bakalım bizde affetceklermi 1 kere cagırdılar rapor yazıp imzaladık daha bişey olmadı :D

ben lise son sınıfta saçlarımı çok uzatmamadan dolayı gittim.:D

[quote name='PoweredByAbdullah' date='18 May 2011 - 20:29 ' timestamp='1305750593' post='1013180']
kınama almıssındır sene sonundaki disiplin kurulu toplantısında silmişlerdi yani affetmişler bakalım bizde affetceklermi 1 kere cagırdılar rapor yazıp imzaladık daha bişey olmadı :D
[/quote]

evet kınama cezasıydı :) ben rapor imzalamadımda arkadaşım suçu üstlendi o imzalamıştı.Bize sonradan teşekkür taktir gibi belge alamayacaksınız dediler gittik sorduk baktık silinmiş :D

ben kopya çektim gitmedim matematigi iyi olan arkadas 3 ümüzün kağidina 90 aldirinca şüphe çekti el yazisindan anladilar (..cok pis yakalandik-matematik hoca erkek-sinirli),

ing hocayla tartiştim gitmedim (kavga ettik cok kötü laf kavgasi ve disipline vericem dedi veremedi),

genc bayan cografya hocamla oyle bir gecer zamankideki gibi Mete-Pinar hoca ilişkisi yaşadik,( hocayla aşk.. yine gitmedim)

okuldan kactim kacdefa gitmedim,(mudur yardimcilarina yakalaninca bile)

törenden kaçtim gitmedim,(cok kötü rezil edip disipline gonderiyorlardi)

saclari uzattim yine gitmedim..(hergün siradan kontrol olurdu saclari uzunlari binaya almazlardi ve nomuzu istediklerinde yanlis no verirdik neyse yine gitmedim)

Ne balli adamdim ya :D

Dipnot: Bunlari yapmiş olmam başarisiz bir öğrenci oldugum anlamina gelmesin derslerim hepsi 5 olmasada iyiydi. yani genel olarak karnede 3 ler 4 ler olurdur zayifim olmazdi.

Edited by backsqace

Nashcim üniversitede bu işler daha kolay yalnız, toplumsal yapılar dersi aldım verdim, zevkine bi kere daha aldım, hocanın görüşlerine muhalefet ettim, büyük ihtimal bırakıcak ama ders saydırma metoduyla dersten geçmiş sayılcam ama lisede öyle mi annaaamm kaçış yoktu bela gibiydi. Tam sayısını bilmemekle beraber hakkımda 10-15 dilekçe yazılmıştı lisede ama hayatım boyunca unutmayacağım disiplin kurulu başkanı olan sevgili tarih hocam her seferinde beni uyarıp dilekçeyi geri çektirmişti.

8.sınıftayken sınıf başkanı değişti...Benim suçum yoktu ama sınfça gittik..

eski başkan hazmedemeyip sınıf defterini çaldı... defter 2 ay sonra bulundu ama ben ve diğer arkadaşlarım az kalsın gidiyorduk...

Sonuç...Yeni başkana Darbe yapıldı eski başkan yeniden başkan oldu...

ondan beri 4,5-5 yıldır..disiplin yüzü gördüğüm yok...müdür yardımcısının odasına genelde çay içmeye giderim..:p

Edited by byvistakazim