Jump to content

Hiç Disipline Gittiniz Mi?

Taytanix
 Share

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bizim sınıftaki bilgisayarda download yapıyorduk monitör de yok direk projeksiyon tahtaya yansıyordu biz tenefüs başında projeksiyonu açtık rahatsız olan bi kız gitti tam prizden çekiyodu fişi kolundan tuttum sonra kız bi atar yaptı "sen nası benim kolumdan tutarsın ya " şeklinde ve müdür yardımcımız sağolsun gaza getirmiş dilekçe yazıldı ve müdür yanına çağırdı .Falan ertesi gün babamın okula gelmesiyle herşey düzeldi ama bi bilgi vermek istiyorum burada kız benden yakışıklıydı . :) ve bu yapılan olay taciz olarak adlandırıldı gerçekten çok saçmaydı .

ülkemizde eğitim pislik durumda :)
bu pislikten dolayı öğrencilerde pislik oldu
olmaması gereken eğitimcilerde pislik oldu

daha ne diyeyim sizlere arkadaşlar :)

bu konu ile alakası yok ama şunu anlatayım

ben 8. sınıfken bi tane kız tam yanında geçtim bağırdı ağlamaya başladı neymiş ben taciz etmişim hepside onu destekledi falan...

yani bu tür durumlara sinir olurum

not: artık açık öğretim ingilizce okuyorum rahatım valla :)

son bir ekleme ben disipline gitmedim hiç ama bi tane manyak bi hoca vardı 6-7. sınıf iken ben ödevimi yapamayınca beni çok çalışkan görürdü ve öyleydim beni müdür yardımcısına götürür kafamı ütülerdi

yani gene diyorum pislik..

[quote name='umudooooo' date='19 May 2011 - 05:33 ' timestamp='1305779587' post='1013284']
Vay be tncde mukatsız uye yok o yuzden utanarak soylemeliyim ki hayatım boyunca hic dısıplıne gıtmedım
[/quote]
senini değil disiplin cezasını alanların utanması lazım evet lise zamanından sicilim temiz değil ama şunu söylemek gerekirse eğitimimizin durumu içler acısı bunları bide ballandıra ballandıra anlatan arkadaşlar size ilerki yaşamınızda başarılar dilerim.

[color="#2E8B57"]Eğitim durumu kötü diyorsunuz.
Ama eğitim aile'de başlar.
Ağaç yaş iken eğilir.
Annesin den, babasın dan, sokakta ki arkadaşından nasıl görürse öyle devam ettirir.
Üniverste'ye gitmedim ama gidenler sade ortam var diyor.Kız olayı,rahat takılan genç nesil.
Lise ergenlik adımları, kendini özgür hissetme, kanıtlama falan filan.
Uzun lafın kısası 1-2 sefer disiplene gittim ama anlatılacak bir yanı yok.
Lise 3 tasdikname(kendi isteğimle), şimdi lise 4 yıl oldu açıktan uğraş babam uğraş.
Her ne kadar öğrencinin işi zor ise öğretmenlerin işi de zor.
Evde 1 baba 1 anne 1 çocuğa söz geçiremiyor.
Okulda 1 hoca 30 öğrenciye nasıl yetsin.
Bu işler saygı, sevgi meselesi.
Eskiden eti senin kemiği benim diyorlardı.
Daha yediğim fırçaları unutmadım.
Neyse; Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
Ne ekersen onu biçersin.
[/color]

Edited by register

[quote name='Tegmen-BehzatÇ' date='19 May 2011 - 08:11 ' timestamp='1305785480' post='1013307']
İlk okulda gittim Müdür ve müdür yardımcısını dövdüğüm ayrıca kardeşimin sınıf öğretmenini eve giderken sopayla dövdüğüm ve okula falçata götürdüğümiçin. Lisede birkez gittim izinsiz okuldan çıktığım için.
[/quote]hakkaten behzat c sin

[b][font="Georgia"][quote name='KintaRo' date='19 May 2011 - 07:11 ' timestamp='1305781887' post='1013288']
Bizim zamanımızda bu tür şeyler ayıp sayılırdı, artık bir marifet olarak görülüyor demekki.
[/quote]

lise 1de bizim m.yardımcısı matematik öğretmeniydi.matematiğim SIFIR geliyordu tam olarak hatırlamıyorum 1de gelebilir zayıftı ama.konustum hocayla son sınavdan 70in üzeri alırsan geçiririm dedi sınava daha 2hafta varken başladım çalışmaya girdim sınavdan 85 aldım sonra konusmaya başladı yok kopya çekmişim falan bir gün yanına çağırdı beni kopya neden çektin disipline falan verecem dedi içimden vurmayı geçiriyodum ama dedim ben şimdi buna vurusam beni atarlarlar dedim. :D.sonra adam kolumu tuttu bana bağırmaya başladı bende elini tuttum bi kafa attım o kadar ve zaten hiç sevilmeyen bir hocaydı emin ol o dediği hakaretleri size dese sizde döverdiniz.. :D[/font][/b]

Edited by Taytanix

[quote name='Fox' date='19 May 2011 - 08:53 ' timestamp='1305788009' post='1013335']
Lise 3 : Kılık Kiyafet yönetmeliqinden uyarı almıştım

Askerde : Telefon Yakalattığım için :) 1Hafta Disiplin Odasında [Disko] Yattım :)
[/quote]
Ünlü diskoda takıldın demek hemde bir hafta.
Çıldırmadınmı 4 duvar :D

[quote name='umudooooo' date='19 May 2011 - 04:33 ' timestamp='1305779587' post='1013284']
Vay be tncde mukatsız uye yok o yuzden utanarak soylemeliyim ki hayatım boyunca hic dısıplıne gıtmedım
[/quote]
göğsünü kabartarak söylemelisin sen :) bende temizim
onlar da eski bir anı die anlatıyorlar

[quote name='Taytanix' date='19 May 2011 - 06:50 ' timestamp='1305787801' post='1013332']
[b][font="Georgia"]

lise 1de bizim m.yardımcısı matematik öğretmeniydi.matematiğim SIFIR geliyordu tam olarak hatırlamıyorum 1de gelebilir zayıftı ama.konustum hocayla son sınavdan 70in üzeri alırsan geçiririm dedi sınava daha 2hafta varken başladım çalışmaya girdim sınavdan 85 aldım sonra konusmaya başladı yok kopya çekmişim falan bir gün yanına çağırdı beni kopya neden çektin disipline falan verecem dedi içimden vurmayı geçiriyodum ama dedim ben şimdi buna vurusam beni atarlarlar dedim. :D.sonra adam kolumu tuttu bana bağırmaya başladı bende elini tuttum bi kafa attım o kadar ve zaten hiç sevilmeyen bir hocaydı emin ol o dediği hakaretleri size dese sizde döverdiniz.. :D[/font][/b]
[/quote]

hocam bana öyle bişi olmaz 5 gelir ama bana öyle dese hocayı dövmem ana avrat söverim valla :)

Edited by nano68

[quote name='PC MERAKLISI' date='19 May 2011 - 09:25 ' timestamp='1305789953' post='1013352']
Lise dönemimde Müdürün odasını bilmiyodum ya o derece, sizler neler yapmışsınız öyle.
[/quote]

vay örnek öğrenci :p

Arkadaşlar Aynen PC Meraklısı Gibi Bende Bi Yeri Bilmezdim Okulda Hayatım Boyunca
Hatta Buna Hocalar Nasıl Vurdum Duymazsınız Diyor O Da Ayrı Mesele

Ancak Her Yeri Bilipte (Tüm Sınıfları)
Ona Sataş Ona Teklif Et Vsvs.

Olacağımıza Sizler Gibi Övüne Övüne De Anlatacağımıza Öyle Olalım Daha İyi Sonra Da Diyorsunuz Örnek Öğrenci

Siz Asıl Örnek Öğrencilersiniz Belli Ama Ne Konuda ;)

Utanır İnsan Ya Torpilliler Sizi...

Ben Şahsen Ik Bile Demezdim Hiç Bi Eğitimciye O Kadar Torpil Vs Yapmalarına Rağmen

[b][font="Georgia"][quote name='PC MERAKLISI' date='19 May 2011 - 09:25 ' timestamp='1305789953' post='1013352']
Lise dönemimde Müdürün odasını bilmiyodum ya o derece, sizler neler yapmışsınız öyle.
[/quote]

[quote name='KemalALKIN' date='19 May 2011 - 09:47 ' timestamp='1305791222' post='1013364']
Arkadaşlar Aynen PC Meraklısı Gibi Bende Bi Yeri Bilmezdim Okulda Hayatım Boyunca
Hatta Buna Hocalar Nasıl Vurdum Duymazsınız Diyor O Da Ayrı Mesele

Ancak Her Yeri Bilipte (Tüm Sınıfları)
Ona Sataş Ona Teklif Et Vsvs.

Olacağımıza Sizler Gibi Övüne Övüne De Anlatacağımıza Öyle Olalım Daha İyi Sonra Da Diyorsunuz Örnek Öğrenci

Siz Asıl Örnek Öğrencilersiniz Belli Ama Ne Konuda ;)

Utanır İnsan Ya Torpilliler Sizi...

Ben Şahsen Ik Bile Demezdim Hiç Bi Eğitimciye O Kadar Torpil Vs Yapmalarına Rağmen
[/quote]

disipline gitmek bir marifet değil hata övünecek bir konu değil ben disipline gittim ama hiç bir zaman sicilime işlemelerine müsade etmedim ve ceza almadım nedeni ise torpil değil benim haklı olmam..zaten daha sonra m.yardımcısıda bana hak verdi.[/font][/b]

[quote name='Tegmen-BehzatÇ' date='19 May 2011 - 09:11 ' timestamp='1305785480' post='1013307']
İlk okulda gittim Müdür ve müdür yardımcısını dövdüğüm ayrıca kardeşimin sınıf öğretmenini eve giderken sopayla dövdüğüm ve okula falçata götürdüğümiçin. Lisede birkez gittim izinsiz okuldan çıktığım için.
[/quote]
Sonra bi uyandınki saat 9 olmuş okula geç kalmışsın. Üstün açık yatınca olur böyle şeyler :whistle:

[b][font="Georgia"][quote name='Tegmen-BehzatÇ' date='19 May 2011 - 08:11 ' timestamp='1305785480' post='1013307']
[/quote]

[quote name='TugruL' date='19 May 2011 - 10:38 ' timestamp='1305794284' post='1013390']
Sonra bi uyandınki saat 9 olmuş okula geç kalmışsın. Üstün açık yatınca olur böyle şeyler :whistle:
[/quote]

:D :D

ilkokulda müdürü falan dövmen büyük başarı yanlız müdürü falan dövsen adamı memlekettten sürerler valla.. :D..o müdürü m.yardımcısını sınıf öğretmenini falan dövünce hiç birşey olmamış gibi yaşamına devammı ettin birde sopayla dövmüşsün helal sana.[/font][/b]

Edited by Taytanix