Jump to content

Rapidshare -Megaupload -Fileserve -Hotfile Premium

baris_42
 Share

Recommended Posts

• Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='6489426' date='17 July 2011 - 09:09 ' timestamp='1310882980' post='1047409']
hocam sanırım sitede sorun var 2 hafta kadar sömürdüm şuan fileserveye ulaşamıyorum bile :)
[/quote]
[b]
Aynen kardeşim, modem resetleyerek falan 83,781 gb download yaptım, şimdi bende ulaşamıyorum bile... [/b]

[quote name='severalnasty' date='22 July 2011 - 10:20 ' timestamp='1311319248' post='1049834']
[b]Ben sömürüyorum. İndirme 300gb lere ulaştı aylık... [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/mellow.gif[/img]
[/quote]

hocam sürekli modeme reset mi atıyorsunuz nasıl bir yol izliyorsunuz anlatırsanız belki bizde yararlanırız :D

[quote name='6489426' date='22 July 2011 - 10:23 ' timestamp='1311319410' post='1049837']
hocam sürekli modeme reset mi atıyorsunuz nasıl bir yol izliyorsunuz anlatırsanız belki bizde yararlanırız :D
[/quote]

[b]Valla ben her pc'yi açışımda bağdaştırıcı ayarlarını değiştir yerini açıyorum. Sonra www.debridns.com'u açıyorum. Kullanıcı bilgilerimi girdikten sonra bağdaştırıcıya tanıla diyip www.debridns.com'a giriş yap diyorum. İkisi aynı anda olunca gayet güzel oluyor. Bide mesela fileserve linkini direk idm'e yapıştırıyorum. Çatır çatır eski duckload hızında indiriyorum... Tabi sınıra gelince pc'ni bi fişini çekiyorum. 6'lı priz oluğu için modemde gidio. Bi 10 dk sonra tekrar açıyorum... [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/pardon.gif[/img]

Edited by severalnasty

[quote name='severalnasty' date='22 July 2011 - 10:28 ' timestamp='1311319729' post='1049842']
[b]Valla ben her pc'yi açışımda bağdaştırıcı ayarlarını değiştir yerini açıyorum. Sonra www.debridns.com'u açıyorum. Kullanıcı bilgilerimi girdikten sonra bağdaştırıcıya tanıla diyip www.debridns.com'a giriş yap diyorum. İkisi aynı anda olunca gayet güzel oluyor. Bide mesela fileserve linkini direk idm'e yapıştırıyorum. Çatır çatır eski duckload hızında indiriyorum... Tabi sınıra gelince pc'ni bi fişini çekiyorum. 6'lı priz oluğu için modemde gidio. Bi 10 dk sonra tekrar açıyorum... [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/pardon.gif[/img]
[/quote]

fiş falan uzun işmiş. bende 70 80 tane hesap açtım ilk başta reset atıp atıp yeni hesaba giriş yapıyorum bigün için yetiyor o kadar hesap :D

[quote name='6489426' date='22 July 2011 - 10:32 ' timestamp='1311319921' post='1049843']
fiş falan uzun işmiş. bende 70 80 tane hesap açtım ilk başta reset atıp atıp yeni hesaba giriş yapıyorum bigün için yetiyor o kadar hesap :D
[/quote]

[b]http://proxify.com/ kullanarak yapılabilir. Bir hesap yeter...[/b]

[quote name='6489426' date='22 July 2011 - 10:40 ' timestamp='1311320421' post='1049849']
hmm. tam olarak ne yapılıyor kardeşim bu siteden ?
[/quote]

[b]Farklı serverlardan yani proxy kullanarak farklı ülkelerden giriyor. Aynı şekilde hidemyass.com da var..[/b]

[quote name='severalnasty' date='22 July 2011 - 10:50 ' timestamp='1311321058' post='1049855']
[b]Farklı serverlardan yani proxy kullanarak farklı ülkelerden giriyor. Aynı şekilde hidemyass.com da var..[/b]
[/quote]

bugün cuma namazından sonra senin içinde dua edicem :D teşekkürler

Edited by 6489426

[quote name='6489426' date='22 July 2011 - 10:53 ' timestamp='1311321199' post='1049857']
bugün cuma namazından sonra senin içinde dua edicem :D teşekkürler
[/quote]

[b]Allah razı olsun... [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

[quote name='register' date='07 June 2011 - 17:14 ' timestamp='1307466859' post='1025616']
[color="#2E8B57"]Bu da benden olsun dns'yi çift tıkla değiştirmek isteyenlere;
Not defterini açıp aşağıdaki kodları kopyalayıp(Ctrl+C) ve yapıştırınız(Ctrl+V)
Dosya -->Farklı kaydet --> dns.vbs olarak kaydetin..[/color]
[spoiler]' SetStaticIP.vbs

' SET STATIC IP
strComputer = "."
Set objWMIService = GetObject("winmgmts:" _
& "{impersonationLevel=impersonate}!\\" & strComputer & "\root\cimv2")

Set colNetAdapters = objWMIService.ExecQuery _
("Select * from Win32_NetworkAdapterConfiguration where IPEnabled=TRUE")

' ENABLE DNS
For Each objNetAdapter in colNetAdapters
arrDNSServers = Array("85.17.255.198", "46.19.33.120")
objNetAdapter.SetDNSServerSearchOrder(arrDNSServers)
Next[/spoiler]
[/quote]
Bu bilgiyi kullanarak dns değiştiriyorum.Çok pratik.dns sunucu adresini otomatik al seçeneğinin aktif olması için yukaradaki satırların hangisinde değişiklik yapmalıyız?sayılar silip tıkladım olmadı.

• 2 hafta sonra ...

Harika :D Çok teşekkür Ederim 1 sorum olcak :D

demişinki Her Gün 2 Gb trafik Veriyor Ama Modem Resetlediniz mi Sınırsız

nasıl yapcaz bunu trafik bitince mi ? başlamadan önce mi modemi açıp kapadım olmadı Bi Anlatırsan

Teşekkürler :D