Jump to content

Erkekler Mi, Bayanlar Mı Iyi Araba Kullanır?

mucit41
 Share

Erkekler mi, Bayanlar mı iyi araba kullanır  

41 members have voted

1. 1. Erkekler mi, Bayanlar mı iyi araba kullanır

Recommended Posts

[color="#0000FF"][b]Erkekler mi, Bayanlar mı iyi araba kullanır?[/b][/color] [color="#800080"][b]Başlık adı altında bir anket düzenlemesi acıyorum,oylama ve yorumlar kimin üstünlüğünde olacaktır.Saygılarımla.[/b][/color]

[color="#0000FF"][b]NOT:[/b][/color] [color="#48D1CC"][b]Yorumlarınızı seviyeli bir şekilde yapmanızı rica eder,teşekkür iletilerinizi teşekkür butonunu kullanarak yapmanız dileği ile sizlere bol anketli günler dilerim.[/b][/color]

[size="3"][color="#8B0000"][b]Bir Teşekkürü hak etmedikmi acaba.[/b][/color][/size] Edited by mucit41

Mucit kardeş iyi diyosun hoş diyosun tamamına yakın belkide tamamı erkek olan bir forum sitesinde sence bayanlar daha iyi kullanır diye bir sonuç çıkar mı :)ya da bu oylama ne kadar gerçekçi olur?Bana göre de erkekler daha iyi kullanıyor.Ancak kazalrın çoğunu yapan da erkekler:)....

Araba kullanmanın kadın ve ya erkek olmakla bir ilişkisi yoktur. Kadınların daha dikkatli araba kullanmak zorunda kaldığı toplumlar vardır ki onlara da ataerkil toplumlar denir. Kadın ve erkeği keskin çizgilerle ayırıp, erkekliğini sürekli överken kadını sürekli küçümseyen biryelerden oluşur. Bu yanlıştır;

http://tr.wikipedia.org/wiki/Burcu_Çetinkaya

Erkek ;)

Arkadaslar Bayan Kım Erkek Kım :D Bunlar Ayrı Kavramlar Araba=Kadın Uymuo Bıle Araba demek ERkek Demek Kaslı Kolları O direksiyonu Kavrayışı :D Gaza Basışı Arabaları Sollayısı :D Kadınlar Isde 50 ile e5de Gıdıolar Rezıllk KAzaların Sebebı Kadınlardr :D

Arkadaşlar ben onu bunu bilmem. :rolleyes: Bizim dükkana gelen bir abla vardı.Altında tek kapı polo arabası elinde tesbihi çok acayip biriydi.drift bile yapıyordu :dribble: .Kızda erkek ruhu vardı. :dribble: Debriyajdan ayağını çektiğinde lastikler ayrı asfalt ayrı ağlıyordu. :pardon: Hastayım onun araba kullanışına.

[b]Kadınlarda panik olayı var ben şahit oldum kadın arabayla geliyor karşısına at arabası süren biri çıktı kadın frene basmadı son 10 metre kalana kadar geldi sonra bastı panik oldu ve yarım saat o yolun ortasında durdu kazaya davetiye çıkarma gibi o yüzden bazı kadınlarda acayip panik sorunu var.[/b]