Jump to content

Google Plus Davetiyesi ( + )

siranusta
 Share

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stopdanger' date='11 August 2011 - 17:27 ' timestamp='1313072837' post='1060991']
Bendede Davetiye hakkı var isteyene gonderebilirim.

Bu arada : Arkadaslar Google music kullanan varmı ? (music.google.com)
[/quote]

kullanmadım ama göndermek yerine link buraya koyasan kısaltıp koyabilirsin link

mesaj kapasiteside yetmez yani :)

[quote name='stopdanger' date='11 August 2011 - 17:38 ' timestamp='1313073531' post='1060999']
Hayır sorun varda google music'te girerken abd kullanabilir yazıyorda. Ark kullanıyor ama ben kullanamadım yardım isticektim .
[/quote]

çözüm basit usd ip kullanıp gireceksin[size="3"] [/size] [size="6"]tor [/size][size="3"]programı işini görür

bunun için programı açıp ağı göster diyeceksin ordan usd ağından bir tanesinin parmak izini kopyalayıp pencereyi kapatacaksın sonra kimliğimi yenile diyeceksin bu kadar

yada proxy sitesi kullanacaksın biraz bekle bulmaya çalışayım[/size]
[size="3"]
[/size]

[quote]çözüm basit usd ip kullanıp gireceksin tor programı işini görür

bunun için programı açıp ağı göster diyeceksin ordan usd ağından bir tanesinin parmak izini kopyalayıp pencereyi kapatacaksın sonra kimliğimi yenile diyeceksin bu kadar

yada proxy sitesi kullanacaksın biraz bekle bulmaya çalışayım
[/quote]

arkadaş programsız girdiği için bende program kullanmadan grmek istiyorum. İp gizleyici prog. denedim ama bu sefer cok yavas oluyor int. Prox sitesi 1-2 site denedim fayda etmedi .

normalde tel sorgulaması istememesi lazım. gerçek isim vs. kullanıyorsan istememesi lazım. nick falan kullanıyorsan kullanma. zaten profil ayarlarında nickini ayrı olarak girebiliyorsun.

ayrıca şimdilik sadece 18 yaş ve üstü için açık. ileriki zamanlarda bu sınırlama da kalkacaktır.

[quote name='emre1393' date='13 August 2011 - 08:05 ' timestamp='1313219102' post='1061975']
normalde tel sorgulaması istememesi lazım. gerçek isim vs. kullanıyorsan istememesi lazım. nick falan kullanıyorsan kullanma. zaten profil ayarlarında nickini ayrı olarak girebiliyorsun.

ayrıca şimdilik sadece 18 yaş ve üstü için açık. ileriki zamanlarda bu sınırlama da kalkacaktır.
[/quote]
kayıt yaptıgım zaman isim felan yazmıyor sadece e mail hesabı şifre gibi şeyler cıktı karsıma ?

Bu link'den kayıt oldum yanışmı bu ?
https://www.google.com/accounts/CreateAccount?continue=https%3A%2F%2Fplus.google.com%2F%3Fgpinv%3DdihLc2xC4FA%3AaYuSiTkhHmQ%26gpcaz%3Dab0152f9&hl=tr&service=oz&ltmpl=es2st

Edited by hayatın_içinden

[quote name='ibhado' date='09 August 2011 - 19:19 ' timestamp='1312917598' post='1059818']
Davetiye isteyenler pm atsın. Gmail hesabı olması lazım bildiğim hotmail oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum.
[/quote]
[size="4"][color="#FF0000"][b]gönderildi...[/b][/color][/size]