Jump to content

Ekran Kararması.

tO EnD
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.. Dün pc de oturum açık olduğu sırada ekran karardı pc yi resetledim ekran eski haline döndü. Daha sonra sorun tekrarlanmaya devam etti. Şimdi ise ilk açılış ekranının hemen sonrasında ekran kararıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim..

bunun bir çok sebebi olabilir mönitör birinci sırada ekran kartı ve anakart monitörü çalışan başka kasa da dene çalışırsa ekran kartını dene o da çalışırsa anakartın da sorun olabilir

Kesinlikle ekran kartını temizle ve sonra kararma devam ediyor ise bi bakıma götür cok ısınıyıor olabilir eskiden elimde NVidia ekran kartı vardı gene kararmalar oluyordu hiç ellemedim 3-4 gün sonra yandı garantiye gönderdim onun yerine ATİ aldım ve mutluyum :)

Kesinlikle ekran kartını temizle ve sonra kararma devam ediyor ise bi bakıma götür cok ısınıyıor olabilir eskiden elimde NVidia ekran kartı vardı gene kararmalar oluyordu hiç ellemedim 3-4 gün sonra yandı garantiye gönderdim onun yerine ATİ aldım ve mutluyum :)

marka model soyle kardesım yardımcı olmaya calısırım bugune kadar ısı problemıyle gelıp buz gıbı cıkan laptoplar ıcıne sokalım onuda :=)
burdan takıp edebılırsın
http://www.tnctr.com/topic/168769-notebook-soru-ve-sorunlarynyz-buraya/
545 634 36 18

aynı sorunu masaüstü pc de yaşadım servise verdim orda hiç sorun çıkarmadı eve geldim yine aynı sorun sinirden power supply ye 2 tane yumruk attım(ciddiyim) sorun düzeldi sanırım benim pc de temassızlık gibi bişey vardı vurunca yerine oturdu parçalar sende bi dene istersen :D

aynı sorun bende de oluyor bende xp surumlerini denedim son yuklediğim sürümde TncTrde StaylaXp di sanrım sorunla karsılasmadım.Diğer xpleri Orginal xp dahil internete girince ekran kapanıp açılıyor.:S ben bu şekilde sorunu çözdüm umarım sizdede yardımı olur.