Jump to content

Katılımsız Cdye MultiBoot Menü

halil1487

Recommended Posts

dediğim gibi hatalı bir anlatım var sadece bu işlemlerle bitmio. Hiç denemedim ama şöyle birşeyi denemeni tavsiye ederim birini normal ekle 2.sini ise isosunu ezbootun içine atıp bcdw modulü ile çalıştırt olması gerekir diye düşünüyorum.(bu arada ikincisinde de hiç bir oynama yapma txtsetuplarında falan

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

blackman12 siz kendinize gore (bildiginizden dolayi) kisa bir sekilde anlatmissiniz . ben ilk kez yapacagimdan SiRaSiYLa anlatirsaniz daha iyi olacak. her iki iso nun img dosyasini cikarttim isobustr ile ikisi de ayni isimle, boyutlarida ayni oldugundan birini , ezboot disk1 dosyasina attim (ezbot un kendi dosayalarinin yanina) . iki progr. isolarinin icindeki diger doslarida ezbot yanina attim . ya sonra ? . Run demekle iso olustur mu demek istiyorsunz? sonra bu dosyalardan, iso olustur dedim halen yazmadim deniyorum. tsk ler.

arkadaşım o adla çıkardı diye illa o adda kalması gerekmez hepsini bootimage.img olarak çıkartır zaten siz adını kafanıza göre değiştireceksiniz. mesela ilkine fprot.img ikincisine anvir.img diyeceksiniz ikisinide ezboot içine atacaksınız daha sonra.Daha sonra en sonra görülen bir resim var ya Komut yazıyor karşısında run zartzurt yazıyor işte oraya run fprot.img yazıcaksınız diğeri içinde run anvir.img yazacaksınız. FProtu Eklemeniz için daha kolay bir yolu az sonra size anlatıcam. ama anvirin nolduğunu söylerseniz ona da yardımcı olurum ayrıca videoyuda müsait bi zamanımda çekicem merak etmeyin bugunlerde çok yoğuınum kusurada bakmayın.

programın kullanımı çok basit biraz kurcalasanız anlıcaksınız gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra entera basarsanız menü tamamlanır daha sonra programı kapatmadan önce dosya menüsünden projenizi kaydedip kapatabilirsiniz.İso dosyasını alıp deneme yapmak için ise iso oluştur seçeneğini kullanın.

blackman12 olmadi anvir calismadi o bozuk olabilir sildim anvir i . linux ile windows ayni cd de olur mu ? run komutunu mu kullaniyorsunuz . sizin 33388 nolu topic te (kendi dvdmin) dediginiz btdvd yi nasil hazirladiniz lnx ve win. olunca ayri bir islem yapiyormusunuz ? ben yaptim ama lnx olani sectigimde image checksm error boot failed diyor , wind. olunca aciyor. tsk ler.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

arkadaşım kusura bakma ben biraz geri ******yımdırda diyorum ki sen herşeyi hazır hale getirsen sonra biz klasörlere dosyaları atsak olumu hemde biz de uğraşmamış oluruz bende 3 haftadır bunun için uğreşıyorum bişi beceremedim yardımcı olursan çok sewinirim

Şimdiden teşekkürler

• 2 ay sonra...
arkadaşım kusura bakma ben biraz geri ******yımdırda diyorum ki sen herşeyi hazır hale getirsen sonra biz klasörlere dosyaları atsak olumu hemde biz de uğraşmamış oluruz bende 3 haftadır bunun için uğreşıyorum bişi beceremedim yardımcı olursan çok sewinirim

Şimdiden teşekkürler

neleri istediğini söylememişsin o yüzden yardımcı olamayız yani cdde ne istiyorsun xp hiren boot cd vs.

• 3 hafta sonra ...

merhaba arkadaslar benim sorunum su

gecen hafta sitenin birinden katılımsız programlar indirdim wpi olarak ve cd ye yazdırdım

lakin cd surucusune taktıgımda wpi otomatik baslamıyor.

neden acaba diye dosyalara baktım ve autorun dosyasını goremedim.

indirdigim wpi iso dosyası olarak inmedi.

dosya dosya halinde indi.

tam 180 program var icinde.İndirdigim dosyaların icinde wpi dosyası var ve

tıkladıgımda programların listesi geliyor ekrana lakin

benim istedigim cd yi cd surucusune taktıgımda o program listesinin otomatik

olarak ekrana gelmesi.

ben bu dosyaları nasıl birlestiripte otomatik olarak calısmasını saglayabilirim acaba?

valla bir haftadır ugrasıyorum beceremedim.

daha dogrusu nasıl yapılacagını bilmiyorum.

bu tur konularda cahilim.

olmazsa bu işlerden anlayan arkadasıma indirdigim dosyaları cd ye kopyalayıp

adresine kargoylada yollayabilirim.

yeterki bana dedigim gibi otomatik olarak program listesinin ekrana gelmesini saglasınlar.

tamam adresime yolla diyen arkadas cıkarsa bana adını soyadını ve adresini ozel mesajla yada su adrese mail atarak bildirsin. msn adresim

ahmed_fatih_karaagac

• 1 ay sonra...

ben usb harddiskten boot yapmak istiyorum ama onada fat sistemi olmaz 160 gb ntfs ile çalışması için neler yapabilirim?

Daha doğrusu portable xp win98 win me xp server 2003 vista ultimate 32 bit ve 64 bit ve hirens i falan hepsini içeren bir servis hdd hazırlamak istiyorum bunun için taşınabilir harddiskim için boot menu hazırlamak istiyorum tabii hdd min bootable olabilmesi lazım ilkçnce hazırlayınca paketi yayınlamayı planlıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• 4 ay sonra...

katılıyorum bilen bir arkadaş önce kendi yaptıgı vistalı,3tane farklı xp li ve diğer yardımcı araçların oldugu bir multidvd yapılışını video şeklinde anlatırsa mükemmel olur bu istegimizi özellikle multidvd yapan arkadaşlardan bekliytoruz şimdiden teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...