Jump to content

Bağımlılık Yapan Oyunlardan Nasıl Kurtula Biliriz.

r1eteam
 Share

Recommended Posts

[quote name='Scarecrow' date='15 July 2011 - 22:37 ' timestamp='1310762223' post='1046820']
Böyle birşey var mı ya?
Bir sürü öneri gelmiş,altı üstü bir oyun kendine hakim olacaksın,oynamıyorum diyeceksin ve oynamayacaksın.
Var mı daha ötesi?:wacko: :wacko:
[/quote]
Online oyun oynamadığın belli oluyor ;)

[quote name='Rihanna' date='15 July 2011 - 20:47 ' timestamp='1310762826' post='1046825']
Online oyun oynamadığın belli oluyor ;)
[/quote]

Nereden böyle bir kanıya vardın?
WoW,Metin2,Knight Online,OGame,Wolfteam,Point Blank vs. her türlü Online oyunu oynadım ama hiçbirine öyle bağımlılık yapacak şekilde deli gibi bağlanmadım.
Sorun bende mi acaba?:mellow:

hayatta en korktuğun/tırstığın adama git sataş yada git başını belaya sok, hazır ramazan yakın o bir ay da kendini ibadete ver.. bi bakmışsın çarın önde gelenisin, eli bayraklısısın :) şaka bir yana bence irade işidir. uğraşacak başka şeyler bul.. sana keyif veren, yararlısından.. inşallah kurtulursun. hazır kandil dua et :) (amatem'e yazalım böyle bir departman varsa git yat orda bi ay :) kafayı dinle :))

bende zamanında çok aşırı bağımlıydım atlatmanın en güzel yolu bence sosyalleşmek başka oyunlara yönelmen fazla fayda edeceğini sanmıyorum o oyunlardan sıkılıp yine açarsın online oyununu ama çık dışarı gez dolaş başka uğraşlar bulmaya çalış 1-2 hafta içerisinde soğmaya başlarsın gibime geliyor

çok basit,, elindeki bütün oyun cdlerini kır ya da fırına at :D bilgisayarda da oyunla ilgili ne varsa hepsini önce geri dönüşüm kutusuna gönder sonra da ccleaner ile temizle.. hani olur da veri kurtarma programıyla kurtarayım dersin falan..
ha bir de arkadaşlarına daha fazla zaman ayır bundan sonra :)