Jump to content

Vista Ultimate Kullanıcılarının Dikkatine

Share

Recommended Posts

Uzun süredir ortalıkta yoktum, internete bir kaç gün önce kavuştum ve şimdi XCLUSiVE7 SP1 in yapımıyla uğraşıyorum. Fakat bu çalışmamda kullanmak istediğim bazı şeyler var ama ancak onlara sizlerden alabilirim. Şu anda kullandığım bilgisayar netbook olduğundan performans konusunda ciddi sıkıntılar çekiyorum (OC yapsam dahi). O yüzden sürekli sistem kuramıyorum.

[s]XP kullanan üyeler "Pinball" adlı oyunun dosyalarını[/s] (20072011'e teşekkür ederim...)

Vista Ulitmate [u]Türkçe[/u] kullanan (ayrıca Ultimate Ekstralarını indirenlerden) üyeler "Inkball", "Tinker", "Hold'em" adlı oyunların dosyalarını ve "Dreamscene" in dosyalarını

bana ulaştırabilirlerse sevinirim... Edited by XC*LUSiVE

[quote name='lalamustafa' date='20 July 2011 - 13:35 ' timestamp='1311168950' post='1048973']
http://hotfile.com/dl/124570213/7eb5921/pinball.rar.html
[/quote]

yükleme dosyaları bunlar galiba çalışmıyor çünkü
ben direkt kurulmuş sistemden istemiştim

[quote name='byvistakazim' date='21 July 2011 - 00:41 ' timestamp='1311208906' post='1049198']
abi elimde tüm xp , vista ve 7oyunları var .. istersen upload edeyim ...
[/quote]

ilk mesajda yazdıklarımı yüklesen yeter... Türkçe di mi?

• 2 hafta sonra ...

Çalışdırman zor winsxs klasörü ile bağlantılı xp deki oyunlar alabilirsiniz kart oyunlarını lite sistemler için paylaşdım.

[code][size="2"][b]http://www.tnctr.com/topic/177357-thin-pc-ve-lite-sistemler/[/b][/size][/code]

Edited by 20072011

[quote name='20072011' date='30 July 2011 - 02:18 ' timestamp='1311992305' post='1054102']
Çalışdırman zor winsxs klasörü ile bağlantılı xp deki oyunlar alabilirsiniz kart oyunlarını lite sistemler için paylaşdım.

[code][size="2"][b]http://www.tnctr.com/topic/177357-thin-pc-ve-lite-sistemler/[/b][/size][/code]
[/quote]

ingilziceleri var zaten

çalıştırmak hiç sorun değil yeter ki Türkçe'sini bulayım

[quote name='MyCroSofT' date='31 July 2011 - 13:27 ' timestamp='1312118823' post='1054913']
Windows Vista ekstraları nerden indiriliyor? Vista yüklüyorum birazdan upload ederim istediğin dosyaları :) biraz faydamız olsun :D
[/quote]

windows update den indirebilirsin

• 2 hafta sonra ...

[quote name='halill07' date='15 August 2011 - 00:58 ' timestamp='1313369934' post='1063106']
Vistanın resim görüntüleyicisinde kırpma(crop) özelliği vardı. Win 7'de yok. Onu eklemeyi düşünebilirsin, bir de movie maker.

Fikir olarak söylüyorum, sana uyarsa usta.

Kolay gelsin.
[/quote]

pek olacağını zannetmiyorum ama bakarım

önceliğim ilk mesajda yazdığım dosyalar