Jump to content

Kolaymod'11

XeLLoS
 Share

Recommended Posts

[center][color="#FF0000"][size="2"][b]KolayMod'11[/b][/size][/color][/center][center]
[/center][size="x-large"][center][color="#0000FF"][b]FW Modifikasyonunun Kolay Yolu[/b][/color][/center][/size][size="medium"][center][b]KolayMod'11 FW modlamanın kolaylaşmasını sağlamakla birlikte ihtiyaç duyulan birçok aracı da bir araya getiriyor.[/b][/center][size="medium"][center][size="medium"][b]
[/b][/size][/center][center][size="medium"][b]İçerisinde barındırdığı yaklaşık 50 adet mod sayesinde kişisel Fwnizi oluşturmanızı sağlayan [/b][/size][/center][center][size="medium"][b]
[/b][/size][/center][center][size="medium"][b]KolayMod'11, bu iş için harcayacağınız zamanı da yarıya indiriyor.[/b][/size][/center][center][size="medium"][b][color="#ff0000"]Ekran Görüntüleri;[/color][/b][/size][/center][center]
[/center][center][img]http://i54.tinypic.com/2vkj045.jpg[/img] [/center][/size][/size][center]
[/center][center][img]http://i56.tinypic.com/ztc6l1.jpg[/img][/center][center]
[/center]
[center][img]http://i56.tinypic.com/n6ypeg.jpg[/img] [/center][center]-[b][size="medium"]Mod seçimini yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Modlar üzerindeki açıklamaları dikkatli okumanız yeterli olacaktır.[/size][/b][/center][center][size="medium"][b]
[/b][/size][/center][center][size="medium"][b]Teşekkürler;[/b][/size] [/center][center][size="medium"][b]Mod paketleri için Hasan abime,[/b][/size] [/center][center][b][size="medium"]Grafik tasarım için Halil abime ,[/size][/b][/center][center][b][size="medium"]Kodlamalar için MostWanted ve Kintaro abilerime teşekkürü bir borç bilirim.[/size][/b][/center][center][b] [/b][/center][center][b][size="medium"]İndirmek için;[/size][/b][/center][center][b] [/b][/center][center][b][size="medium"]http://www.mediafire.com/?duf6u1k1ww43z3p[/size][/b][/center][center][b]
[/b][/center][center][b]Dipnot: -Proje geliştirmeye açık bir projedir. Önerilerinizle daha kaliteli hale gelecektir.[/b] [/center] Edited by XeLLoS

Siteden İzin Aldınızmı Acaba ?

Dipnot: -Başka platformlarda yayınlanması yasaktır. Bu duruma saygı duyacağınıza inanıyorum.
-Proje geliştirmeye açık bir projedir. Önerilerinizle daha kaliteli hale gelecektir.

Emeğe saygı diye bir kural var diye biliyordumda ?

[b][quote name='PoweredByAbdullah' date='26 July 2011 - 00:42 ' timestamp='1311630147' post='1051808']
fw attıktan sonra begenmedik diyelim orjinal hale nasıl getircez telefonu + ben ayarları masaüstüne cıkarttım o cıkan dosyaları nerelere atıcam

nokia 5800 xm telefonum
[/quote]

Anlatımları internette mevcut. Ama kısaca özetlemek gerekirse NFE ile rofs2 dosyasını açmanız ve modları açtığınız dizine atmanız gerekli. Orjinale ise geri dönebilirsiniz.
[quote name='KintaRo' date='26 July 2011 - 00:58 ' timestamp='1311631095' post='1051813']
Bitti ha, son hali çok güzel olmuş eline sağlık ;)
[/quote]

Sağolasın abi, sayende :)[/b]

[b][quote name='devrekli67' date='26 July 2011 - 01:53 ' timestamp='1311634397' post='1051831'][/b][b]
[/b][b]abi bu telin işletim sistemini modifiye anlamına mı geliyor bende garantisi bitmiş hantal bi n73 me varda nasıl yapcam bilmiyorum[/b][b]
[/b][b][/quote][/b][b]
[/b][b]N73e yapılamıyor malesef. Custom FW atma işlemi 5800, 5230, X6, N97 Mini gibi S60v5 yazılımlı telefonlara yapılıyor.[/b]

[b]FW yani Firmware telefonun kullandığı işletim sistemidir. Modifikasyon ise telefon yazılımının kullanıcı istekleri doğrultusunda özelleşirilmesidir. S60v5 ve üzeri yazılımlarda yapılır yoğun olarak.[/b]

[quote name='97has' date='29 July 2011 - 18:34 ' timestamp='1311953649' post='1053846']
Bu işlem s60v3(n85) e yapılabilir mi??
[/quote]

[quote name='6489426' date='29 July 2011 - 19:20 ' timestamp='1311956457' post='1053879']
eğer benim telefona da yapılacak olsaydı çok güzel sistemmiş. n78 benim tel. olur mu acaba ?
[/quote]

[b]Malesef bu telefonlara CFW bulunmamakta.[/b]