Jump to content

Ethernet Denetleyicisi (Driver Lazım)

C@NgO

Recommended Posts

Ethernet Denetleyicisi (Driver Lazım)

PCI\VEN_1148&DEV_4320&SUBSYS_43201148&REV_10\4&2E98101C&0&28F0

driverkv4.jpg

Arkadaşlar şu driver lazım bu driver olmadan internete ethernetten bağlanamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. :)

ASUS P4 P800 SE ICH5R 865PE chipset

Bu anakarttan kullanan arkadaşlar varsa driver yedeği alıp bana gönderebilirlerse çok sevinirim.

Maalesef etherneti arayıp bulan denetleyici driver yok.

windows xp

()

windows me

Please register to see this content.

• 1 yıl yıl...

merhaba ben de bu ethernet hakkında sorun yaşıyorum bnm pc dell ve ethernette sorun oluyo internete giremiyorum bn modemden bağlanmıorm usb wireless var ordan int alıyrm .... dell in kendi sitesinden indirdim ama olmadı yardımcı olabilir misiniz lütfen teşekkürler ..

• 1 yıl yıl...
:warning: ARKADASLAR ben tncxpsp3 kurdum interneti tanıttım ama aygıt yöneticisinde ethernet denetleyici yüklenmemis soru isareti veriyor msn kurdum güncelleme istiyor hata sayfası geliyor yardım edin acil seside yüklüyemiyorum ötekileri yüklendi ama

kendi cdlerinden kurulum yaptınızmı eğer olmadı ise açıklama bölümündeki dev kodunu verin veya bir resim koyun ..

Feb 1 2007, 22:47

3 sene olmuş konuyu hortlatma

Öncelikle kolay gelsin senden öncelikle yapmanı istediğim driver genius gibi bir programla daha önce kurduğun lan sürücülerini kaldırman.

Sonrasında ise aşağıda verdiğim linkteki dosyayı kurman kolay gelsin.

http://extranet.marvell.com/drivers/files/setup_v11.24.5.3.zip
http://rapidshare.com/files/372654924/DriverGenius.zip[/CODE]

Harbiden de eski konuymuş ben de direk atladım :)

:warning: ARKADASLAR ben tncxpsp3 kurdum interneti tanıttım ama aygıt yöneticisinde ethernet denetleyici yüklenmemis soru isareti veriyor msn kurdum güncelleme istiyor hata sayfası geliyor yardım edin acil seside yüklüyemiyorum ötekileri yüklendi ama

Feb 1 2007, 22:47

3 sene olmuş konuyu hortlatma

MCHACKERS söylemiştim onun yazdığı kaç gün olmuş acaba arkadaş düşünerek yeni konu açmamış açılan bir konunun altına durumunu bildirmiş bilip bilmeden konuşmayın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...