Jump to content

Audio Player Tanıtım

milano88
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar başlıktada dediğim gibi üzerinde biraz daha işim kaldı onlarıda halledip yayına alacağım videoyu izleyip yorumlarınızı yazarsanız sevinirim tanıtmayı unuttuğum bazı özellikler kalmış videoda onlarıda ilerde bitince kendiniz görürsünüz zaten umarım güzel bişi yapmayı başarabilmişimdir neys buyrun izleyin ;)

http://www.youtube.com/watch?v=2hPnyQOzD

Edited by milano88

aimp o köşeye ufak biçimde alıyorsunuz onu diyorsanız malesef çalma listesi ve radyo listesini gizleme açma imkanı var videoda gördüğünüz gibi ama yapabilirim sorun değil üzerinde işlerim daha bitmedi bu tip öneriler bekliyorum zaten aklıma ne yapsam diye gelmiyo bazı şeyler :)

[quote name='LeOn.' date='25 July 2011 - 13:31 ' timestamp='1311593464' post='1051511']
milano sürekli aynı şeyi söylüyorum sıkıyor olabilirim ama equalizer olsa çok güzel olur
[/quote]
anlıyorum görüyorum istediğini lakin olmuyo hazır plugin veya sıfırdan plugin yazmak gerekiyo mantık olarak nası yapsam diyorum normal slider diyerekten bunları 5-6 tane yandana çoğaltıp ses seviyesi ile oynattırmayı düşünüyorum buda equalizer olmaz 5 tane slider aynı işleme görer kısacası kafam birtürlü basmadı bu olaya c++ iyi derecede bilen biri yapabilir sanırım benim bilgim yetersizz kalıyo tabi bu equalizer ams ye göre yazılacak oda ayrı mesele :)

[quote name='milano88' date='25 July 2011 - 14:47 ' timestamp='1311594442' post='1051521']
anlıyorum görüyorum istediğini lakin olmuyo hazır plugin veya sıfırdan plugin yazmak gerekiyo mantık olarak nası yapsam diyorum normal slider diyerekten bunları 5-6 tane yandana çoğaltıp ses seviyesi ile oynattırmayı düşünüyorum buda equalizer olmaz 5 tane slider aynı işleme görer kısacası kafam birtürlü basmadı bu olaya c++ iyi derecede bilen biri yapabilir sanırım benim bilgim yetersizz kalıyo tabi bu equalizer ams ye göre yazılacak oda ayrı mesele :)
[/quote]

[center][b]AudioEx Plugini İle Ses Üzerinde Çeşitli Ayarlar Yaptırılabiliyor. Denemeni Tavsiye Ederim.[/b][/center]

[b][center]Xarax Vermişti Plugini ve Örneği :[/center][/b]
[center][code]http://bit.ly/f4pgnn[/code][/center]

Edited by Baba_