Jump to content

Rapidshare.de aynı anda birden çok indirme + sınırsız download

teleset

Recommended Posts

Arkadaşlar site sadece rapidshare.de ye çözüm buluyor ama bunada şükür :)

http://www.proxiez.net/generator.php öncelikle bu siteye giriyoruz ve kutuya rapid linkini yazıyoruz daha sonra generate premium link'i işaretliyoruz ve 10 sn bekledikten sonra rapid premium linkiniz hazır birden çok linki aynı anda indirmek için işlemleri aynen tekrarlıyoruz diğer linkler için yanlız windowsun normal indirme yöneticisi ile indiriyo yani flashget yok ama buda yeter:) Günde 1 ip için üst üste 7 kere indirme şansı veriyo ama çözümü çok kolay 7 indirmeden sonra modeme reset ve indirmeye sınırsızca devammmm :)

Site gece 1 den sonra çok daha performanslı sanırım accountlarla ilgili haberiniz olsun...

İndirmeye başlayınnn...

Arkadaşlar dün gece dediğim gibi saat 1 den sonra girdim ve 3 download aynı anda yaptım ekran görüntüsünü ekliyorum ne olur ne olmaz diye almıştım ;) Sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama dediğim gibi denedinizmi linkler rapidshare.de olucak rapidshare.com ları çalıştırmıyor....

Şu an yine denedim olmuyor çünkü All .DE accounts currently have no bandwidth hatası veiyor gece 1 den sonra deneyin çünkü bandwidthler o zaman sıfırlanıyo.

Alın size dün gece ki ekran görüntüsü linkler rapidshare ve aynı anda 3 download gece bir daha deneyin ve görün...

1320x200.jpg

Resim küçük olmasının sebebi büyük olunca aktif link oluyo orjinal halini görmek için tıklayınız falan diyo beceremedim obur turlu yapmayıboyle koydum

buyuk hali için

Please register to see this content.
bakabilirsiniz

• 2 hafta sonra ...

Rapidden free olarak tam otomatik download etmek istiyorsan seni buraya davet ediyorum

Yasak Canım Yasak[/CODE]

Başka bir sitenin linkini vermiş oldum ama rapidshare.com dan free olarak dosya indirmenin en kolay ve rahat çözümü bu

yöneticiler kızmaz umarım :):)

Ben geri sayan 1,3 saniye veya 80 den geriye sayıyor, onu sıfırlasın o da yeter diyorum, şimdiye kadar 100 tane rapid e çözüm konusu okudum ve 100 tane program denedim, en iyisi rapidin dagıttıgı premium şifrelerdi. bence adamakıllı bir çözümü yok....

• 2 years yıl...
Ben geri sayan 1,3 saniye veya 80 den geriye sayıyor, onu sıfırlasın o da yeter diyorum, şimdiye kadar 100 tane rapid e çözüm konusu okudum ve 100 tane program denedim, en iyisi rapidin dagıttıgı premium şifrelerdi. bence adamakıllı bir çözümü yok....

Haklısın ayrıca rapid iyice pintileşti.%0,00000000000001 premium dağıtmaya başladı.Rapidi artık bırakmak lazım.Başka altarnatif lazım bize......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...