Jump to content

Turknet Adsl Hizmetlerinden Memnun musunuz?

mucit41
 Share

12 members have voted

1. 1. Turknet Adsl Hizmetlerinden Memnunmusunuz

• Evet
      0
    • Hayır
    • İdare eder

Recommended Posts

Saygı değer forum arkadaşlarım TurkNet Adsl Hizmetlerinden Memnunmusunuz bu konuda fikirlerinizi paylaşabilirmisiniz burda.Her yönü ile fikirlerinizi bekliyorum.

Ben 25 Temmuz Pazartesi geciş sağladım ama beklediğim memnuniyeti göremedim,hız ve müşteri hizmetleri acısından.Eskiden giridiğim tüm internet siteleri içersinde bazıları açılmamamakta ve diğerlerin acılışları çok ağırlaştı.Tahaaüt edilen ve sunulan 8 mb olmasına rağmen,görüşlerinizi beklemekteyim lütfen.

abi çok büyük bir hata yaptın. bende turk.net kullanıyorum memnun deyilim. müşteri hizmetlerini arıyorum 10 dk sonra sıra geliyor . sistemlerinde sorun war . hele hele ki telefon üzerinden turk.net e geçiş yaptıysan çok sorun yaşarsın . şubeden işlemlerini gerçekleştir. 2 aydır 30 tl ödeyeceğime 70 tl fatura geldi. ama hız konusunda pek fark yok ttnet ile aynı düşük deyil . ama hizmet yok ve faturana dikkat et. siteden giriş yap orda uyarı warmı yokmu dikkat et .

Bu sabaha karşı turknet ile irtibat sağladım,sizden memnum değilim dedim,sistemi kapatma talebinde bulundum,karşı taraf benim ona verdiğim kapatma dilekce örneğini gönderdiler.Bu gün telekomdan dilekçe örneğini doldurup fax ile karşı tarafa gönderdim.Sonra fax gönderme bitince aradım karşı tarafı onlara durumu ilettim,kapatma fax sizlere gönderdim diye.Karşı taraf bana bu ptesi günü seni cepten aranacaklar ve 3-5 gün içinde gerekli kapatma işlemini yapacakları yönünde yanıt aldım.İnşallah ararlar beni.

Benim abonelik yeni olduğundan ve kapatma işlemini erken yaparsam karşı tarafa her hangi bir üçret ödemeyeceğimi yani ödenmeyeceği yönünde bu sabaha karşı görüşmemde tahaaütlerini aldım,ben şimde ptesi günü gelecek telefonu beklemekteyim.Ondan sonra gelişmeleri bu topicten sizlerle paylaşacağım,belki başkalarına yön tutacak bir paylaşım olur.

Acmış olduğum konu ile alaka ve yakın ilginize şükranlarımı sunarım.Selam ve saygılarımla.

[quote name='irfan62' date='30 July 2011 - 20:13 ' timestamp='1312045988' post='1054489']
[font="Comic Sans MS"]En İyisini Yaptın...

Turkcell Superonline'ye Gec ;)[/font] :whistle:
[/quote]

Doğru dersin ama bölgemde o hizmet verilmemektedir.

270 tl kapatma ücreti ödemen gerekmiyormu :S . çünkü bende bağlattığım 3. gün iptal etmek istedim ve 270 tl para ödersen kaparız dediler :D . sana nasıl para almıyacaz dediler :S anlamadım . umarım dediğin gibidir ve ücret ödemeden kurtulursun.

[quote name='irfan62' date='30 July 2011 - 20:18 ' timestamp='1312046329' post='1054494']
@mucit41

Kocaelin'demi Yasıyorsunuz ?
[/quote]

Evet

[quote name='weyso' date='30 July 2011 - 20:18 ' timestamp='1312046298' post='1054493']
270 tl kapatma ücreti ödemen gerekmiyormu :S . çünkü bende bağlattığım 3. gün iptal etmek istedim ve 270 tl para ödersen kaparız dediler :D . sana nasıl para almıyacaz dediler :S anlamadım . umarım dediğin gibidir ve ücret ödemeden kurtulursun.
[/quote]

Bu sabaha karşı yaptığım görüşmede 1 hafta içinde kapatma yapmazsan üçrete tebi olur dedi bana.Görüşme yaptığım depertmandaki çalışan bayanla iyi diyolog kuracaksın ve bende üyesi olduğum forum sitelerinde kapatma yapmazsanız ve üçret talep ederserniz bu konuyu oralara akatacağım dedim.Sizleri bu yönde karalama yapmadan bir öncelik yaparsınız talebime olumlu davrandılar,lakin sonradan çıkacak yada çıkabilecek olasılıkları bilmem ve tahmin etmem zordur,bekleme kalıyorum.Gelişmeleri burda paylaşacağım.

Ne yapayım bende ttnete başvurdum,kapanma işelminden sonra ttnet adsl musluğunu açarlar bende nete girerim,her hangi bir sorun olduğunda teşkilat elimin altındadır.

Edited by mucit41

ben şuan ttnet kullanıyorum hemde 1Mbps malesefki yaşadığım yerin alt yapısından dolayı bunu üstüne çıkmıyor.Önümüzdeki sene Konyada üniversiye başlıyorum kablonet bağlatmayı düşünüyorum bazı arkadaşlarımada sordum fena değil dediler.Ama pek emin değilim bakalım hayırlısı deniyip görücez:D

ya mantıklı olun. 5 sene önce ttnet hızı 4 mb e çıkardığında alt yapı desteklemeyen çoğu yer önceki hızlarını arar oldular. bu şu anlama geliyor. yeni olan herşeyin eksiği çoktur. :) turknet kablonet bunlar pek akıllıca seçimler değil. yanı sıra smile adsl bile bu kadar zamandır faaliyette olduğu halde gerçekten ttnet e nazaran kötü durumdular. ilgi alaka açısından. bilginize.

[quote name='ozayyusuf' date='03 August 2011 - 14:59 ' timestamp='1312383567' post='1056438']
ya mantıklı olun. 5 sene önce ttnet hızı 4 mb e çıkardığında alt yapı desteklemeyen çoğu yer önceki hızlarını arar oldular. bu şu anlama geliyor. yeni olan herşeyin eksiği çoktur. :) turknet kablonet bunlar pek akıllıca seçimler değil. yanı sıra smile adsl bile bu kadar zamandır faaliyette olduğu halde gerçekten ttnet e nazaran kötü durumdular. ilgi alaka açısından. bilginize.
[/quote]
Sağol kardeşim bilgi için :)

Kapanma işlemim üçret talep edilmeden gerekli işlemlerim yapılmış durumda öncelikle bunu belirtmek istedim,fakat port boşalma işlemi bu hafta sonuna kadar gerçekleşeceklerini bana söylenmektedir.Hayrılısı ile tamamen kapanır da bende başka iss sağlayıcı ile internete devam ederim.

• 3 years yıl...