Jump to content

Mnsi Tamamen Kaldırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım....

Share

Recommended Posts

[b]Msni Sistemden Komple Kaldırarak Silmek İstiyorum Sistemden Ne Yapmalıyım.....

1.Sorum Şu Olcak Arkadaşlar

Windows İnstaller CleanUp ile Bu Bileşenlerin Hepsini Siliyim mi Arkadaşlar_?[/b]

[img]http://i54.tinypic.com/21e4yhk.jpg[/img]

[b]2.Sorum Şu Olacak Arkadaşlar.

Denetim Masasından Bu Bileşenlerin Hepsini Siliyim mi_?

[img]http://i51.tinypic.com/2vkyjx1.jpg[/img]

Sürekli Hata Alıyorum.....Hata Kodlarının Hepsini Denedim Olmuyo Komple Kaldırıp Yeniden Kurmak İstiyorum...[/b]

Arkadaşın dediği gibi ilk üç okla gösterdiğini kaldır son 2 sini kaldırma onların alakasını çözemedim. Msni kaldırır kaldırmaz eğer ki eski sürümlerden birini kurmayı düşünüyorsan problem çıkacaktır ama kaldırma işlemini [b]Your uninstaller[/b] ile yaparsan sorun olmaz. Hatta tüm kaldırma işlemlerini bu veya bu tarz programlarla kaldırmanı tavsiye ederim.

[quote name='Diabolic' date='17 August 2011 - 23:39 ' timestamp='1313613557' post='1065014']
Arkadaşın dediği gibi ilk üç okla gösterdiğini kaldır son 2 sini kaldırma onların alakasını çözemedim. Msni kaldırır kaldırmaz eğer ki eski sürümlerden birini kurmayı düşünüyorsan problem çıkacaktır ama kaldırma işlemini [b]Your uninstaller[/b] ile yaparsan sorun olmaz. Hatta tüm kaldırma işlemlerini bu veya bu tarz programlarla kaldırmanı tavsiye ederim.
[/quote]
Katılıyorum. Your uninstaller ile kaldırman daha mantıklı olur. Ya da Revo ile.

Sp3 olması farketmez ki.. Gösteriş ve msnin sosyal ağlarıyla haşırneşirsen en yeni sürümünü kur derim.. ki büssürü parça program (oturum açma yardımcısı, mail için bi program, resim için bi program yazı için bi program v.s.) yüklüyor o yüklediklerini kullanmıyorsan sadece yazı yazıyor ve kamerada görüşüyorsan eski msn sürümlerinide işini görür.