Jump to content

İlk Photshop Tasarımım

tnctr-sever
 Share

Recommended Posts

[center][font="Arial Black"][u][b]İK PHOTOSHOP TASARIMIM ARKADAŞLAR SİZCE NASIL OLMUŞ FKİRLERİNİZİ HEMEN ALABİLİR MİYİM [/b][/u][/font]
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1314907529__untitled-1.jpg[/img][/center]

NOT :YÜZDE TEMİZLEME YAPMADIM UZUN SÜRER DİYE !!! Edited by tnctr-sever

profesyönel bir çalışmayla elbet kıyaslanamaz, güzel bir çalışma olmuş eline sağlık.. Tonlama konusunda biraz daha ince çalışsan gözü tırmalayan bir görünüm olmaz -tabi yüz temizlemi bile zaman kaybı yaptıysan, dedim çok daha fazla zaman harcatırdı..

[quote name='avis' date='01 September 2011 - 23:27 ' timestamp='1314912474' post='1072941']
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1314912333__pre_1314907529__untitled-1.jpg[/img]

temizleme o kadarda uzun sürmedi 1-2 dk sadece.bidahaki çalışmanda yarım bırakma :rolleyes:
[/quote]
aslında yarım bırakmak demiyelinde"" yazımdada ilk photshop tasarımımdı he yapamam değil o zaman içinde ilk olduğu için o anda yanlış bişeler yapıp uğraşmam boş boşuna gitmesin diye yapmadım işte :)

Edited by tnctr-sever

[quote name='CuMHuR01' date='01 September 2011 - 23:04 ' timestamp='1314911043' post='1072924']
profesyönel bir çalışmayla elbet kıyaslanamaz, güzel bir çalışma olmuş eline sağlık.. Tonlama konusunda biraz daha ince çalışsan gözü tırmalayan bir görünüm olmaz -tabi yüz temizlemi bile zaman kaybı yaptıysan, dedim çok daha fazla zaman harcatırdı..
[/quote]
yüz tem,zleme zaman kaybı olamaz tabikide simdi diceksin peki niye zaman kaybı dedin yazında dememim nedenide o zaman ilk bunları öğrenmiştim bunu yaklaşık 5-6 ay önce yaptım şimdi yaptığım photshop da değil yani:)
ama ne yalan söylüyüm 5-6 ay öncce uğraşıyodum photshopala şimdi herşeyi unutmuşum yapan arkadaşlarada tavsiyem hiç photoshopa arar vermemek yıksa öğrendiklerinizide unuyorsunuz ve baştan öğrenmek zorunda kalıyorsunuz

[quote name='halill07' date='02 September 2011 - 01:31 ' timestamp='1314919877' post='1072986']
Eğitim videosuna bakarak mı yaptınız? O videoya çok benziyor da.

Devamında adam yepyeni bir kadın yapıyor kadını.

10 mb bir video zaten.
[/quote]
ewet video ya bvakarak yaptım ama video 10 mb değil eğitim seti olarak indirdim

[quote name='avis' date='05 September 2011 - 20:40 ' timestamp='1315248018' post='1074631']
gozyası istedigin videoyu hazırladım.

http://www.fileserve.com/file/CPvDjfT/yüz_temizleme_ders.rar
[/quote]
İsdegimi geri çevirmediğiniz için teşekkür ederim,Anlatım fena olmamış :)

Edited by gozyası