Jump to content

Benim Şuanki Karışık Olayım

MeRquiK
 Share

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

[quote name='MeRquiK' date='07 October 2011 - 12:23 ' timestamp='1317990186' post='1091000']
Off Bırakın Dalgayı Şimdi Kız Eski Okulumdan Ve Ben Bu Kızı Seviyorum Şuan Kız Beni Kankası Olarak Görüyo Kıza Açılmak İstiyorum Nasıl Olucak Bu İş
[/quote]
Dalga geçmiyorum ... Neyse kıza durumdan bahset (arkadaşı olmadığı zaman) yada bırakmasını bekle ama kızla ilgilen o biterse ben varım hissi ver

Her fırsatı yakala mesela en büyük hayalin ne diye sor o mesela yağmur altında sevdiğime sarılmak gibi bişi derse sende ona yağmur altında sarıldğının kişi olmak de bu hoşuna gider heralde ama kız nası birisi blgi verde sinirli mi falan

Ah liseli aşkları, sivilceli ve cıvık...

Lisede hormonlar nasıl bir seviye ile salgılanıyorsa kız iki hafta sonra zaten başkasına aşık olacak. Senin yapman gereken kızın kalbinin boş olduğu zaman diliminde, " kanka boş durmayak bari sevgili olak" diyerekten kıza aşkını söylemen olacaktır. Olaylar gelişir...

boşver ortak sana başka kızmı yok :D şaka maka bir yana eğer kızın sevdiği varsa çok zor hani arkadaşlarında dediği taktiği uygulayacaksın yanında olacaksın onunla ilgileneceksin ne bilim derdi olduğunda yanında dermanı olacaksın yani biraz daha samimi olmaya işleri biraz daha ileri yürütmeye başla sevdiği bir yamuk yaparsa ki yapacaktır bence ben öle hissediyorum :D o zaman sölersin herşeyi ama bence bana göre şimdi zamanı değil arkadaşsan eğer arkadaşlığınıda kaybedebilirsin...

Bi karar vereceksin işte en büyük sorun bu ama 2 sene aşık olmadıysan gelip geçicidir.Ya ilişkeye startx çekeceksin (ama çuk diye deyil alıştıra alıştıra) yada safe mode'de devam edeceksin(hatrına kalsın diye ilginç yazdım)

İlk önce sana bişi gösterebilirimiyim diye gir (kanka sakın deme!) seninle ayrı yöne değil aynı yöne bakmak istiyorum de :)
Not:Hiç sevgilim falan olmadı ama bilirim bu sözü seveceğine %90 garanti veririm ama biraz ağır oldu sanırım evlilik teklifi gibi