Jump to content

Sistem Önerisi

Reo
 Share

Recommended Posts

[b]Ben anlamıyorum arkadaşlar bilgisayar parçalarından munkunse 2.3 yıl kadar dayanacak birşey olsun yeni oyunları felan kaldırsın suan kullandıgım sistemin capslarını eklıyım daha faydalı olur galiba.[/b]

[quote name='neskali' date='16 October 2011 - 20:47 ' timestamp='1318787235' post='1096153']
[color="#006400"][b]Senin için bi sistem topladım umarım beğenirsin...[/b][/color]

[img]http://b1110.hizliresim.com/11/10/16/17551.jpg[/img]
[/quote]
Hocam ben overlok için dijital fan kontrol ünitesi lazım tek cd rom için lazım .tavsiye edebişeceğiniz model var mı?

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]

[quote name='Legion' date='16 October 2011 - 20:07 ' timestamp='1318788430' post='1096178']
[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]
[/quote]
[b]Şimdi uygun mu?[/b]

[b][color="#8B0000"]Legion[/color] --> Uygun.[/b]

Edited by Legion

[quote name='ReaLyMaN' date='16 October 2011 - 19:55 ' timestamp='1318787749' post='1096160']
Hocam ben overlok için dijital fan kontrol ünitesi lazım tek cd rom için lazım .tavsiye edebişeceğiniz model var mı?
[/quote]

[color="#006400"][b]ne demek istediğini tam anlamadım ama bu sayfada fan kontrol üniteleri var bak özelliklerine ihtiyacını hangisi karşılıyosa onu al...[/b][/color]

[code]http://www.teknobiyotik.com/catalogsearch/result/?q=fan+kontrol[/code]

• 3 hafta sonra ...