Jump to content

Turkcellsuperonline Kullanan Varmı ? Hizmet Nasıl?

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]Arkadaşlar ben ttneti kapattırıp başka bir firmadan internet bağlatmak istiyorum acaba superonline nasıldır?
[img]http://i.imgur.com/1pzvt.jpg[/img]
bu tarifeye geçsem 50 gben sonra hız düşürülüyormu yoksa ttnet gibi hız sabit kalıyormu ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.[/b]

Arkadaşım ben 20 mb hızında sınırsız olan paketi kullanıyorum adil kullanım kotası dışında çok memmunum. Geçen ay adil kullanım kotası uygulamasına geçmişler 100 GB dan sonra hızımı 1 mb/256 kpbs ye çekiyorlar çok sinir bozucu bir durum oluyor. Çok fazla download yapmıyor isen tavsiye ederim.

• 2 hafta sonra ...

Ben kullanıyorum hasan kardeşim 16 Mbps'ye kadar Limitsiz (50 GB Hız Alanı)59,00 TL 1 lirada her ay ödeyecegin gişeden fatura tahsilatınıda koyarsak etti sana 60 TL..Şunu vurgulamadan gecmiyecegim eger 2 ay ödeme yapmazsanız 19 liralık bir açtırma bedeli ödersiniz bir sonraki ay faturasına..Saygılar

[quote name='hayatın_içinden' date='17 November 2011 - 19:09 ' timestamp='1321549768' post='1113204']
Ben kullanıyorum hasan kardeşim 16 Mbps'ye kadar Limitsiz (50 GB Hız Alanı)59,00 TL 1 lirada her ay ödeyecegin gişeden fatura tahsilatınıda koyarsak etti sana 60 TL..Şunu vurgulamadan gecmiyecegim eger 2 ay ödeme yapmazsanız 19 liralık bir açtırma bedeli ödersiniz bir sonraki ay faturasına..Saygılar
[/quote]
O zaman ya BİRİ ADSL e geçeceğim.
TTNET ile İdare Edeceğim Mecburen.

• 3 hafta sonra ...

fiber imkanın varsa hiç durma sana tavsiyem yarın sabah ilk işin süperonline'a abone ol ama adsl mecburiyetim var diyorsan o zaman telekom santrali ile olan mesafeni kontrol et destekliyorsa 16 Mpbs'e kadar çok uzaksan 8 al ama ödeme ile sıkıntı yaşamam dersen en iyi hizmet onda şu an he sen ne kullanıyorsun diyecek olursan 100 Mpbs fiber internet dsl den kurtulduğum için çok mutluyum

fiber imkanın varsa geç derim ama superonline sınırsız demesine rağmen saçma şekilde adil kullanım kotası koydu 20mbit internetime 100gb ta hız düşüyor onun için ayrı dava acacağım zaten sözleşmemde sınırsız yazıyor çünkü ama hız modem servis güzel telefon faturası derdin yok fazladan ama ttnet adil kullanım kotasını istanbul dışında pek önemsemiyor kolay kolay hız düşürülmüyor yani ben ttnet kullanırken 300 400 gb download yapıyordum öyle boş beleş şimdi 100gb ile sınırlandırıldım birden bire

bence yanlış düşünüyorsun şimdi 49 liraya 20 Mpbs/100gb alıyorsun eskiden 77 liraya zaten 1 Mpbs ortalama kullanıyordun bunu da hesaba kat bence birde şöyle bir durum var adil kota sadece süperonline a gelmedi bütün iss firmalarına geldibu iss firmalarının kendi aldıkları bir karar değil "BTK" nın ön gördüğü şartları uygulamak zorunda

Edited by byfandex

bana da aynı durumu yani 100 gb hız alanı olayını yedirmek istediler hatta bunun sözleşmede dahi geçtiğini söylediler..ben normalde 3 yıllık 20 mb fiber abonesiyim ve benden istisnasız her ay 69 TL çatır çatır alıyorlar.ama bu limit olayı tamamen eski aboneler için yalan.bana ücreti 44 yapalım 100 gb hız limitiniz olsun dediler.neymiş zaten 100 gb limitliymişim.geçmedim geçmemde.sizde geçmeyin.indirim yapıyoz ayaaana milleti hem limitliyorlar hemde 24 ay sözleşmeyi geçiriyorlar.eski abonelerin sözleşmesinde kesinlikle limit yok...karşımdaki bayan bayaaa bi ısrar etti ama hanfendiye ben işsiz bir adamım ve sizinle mahkemde yada tüketici haklarında her türlü uğraşırım.bende zaman çok dedim ve bendeki sözleşmede 100 gb limitin nerde yazdığını sordum güya bana en 1. sayfada aboneilk kısmında yazdığını söyledi.sözleşmenin abonelik kısmını kıza okudum dumur oldu :D ... sözleşmenizi atmadıysanız sizde benim gibi ortalama 200 gb aylık download edebilirsiniz...ve hızınız hala 20 mb de sabit kalır...

Edited by postmans

[quote name='postmans' date='11 December 2011 - 23:32 ' timestamp='1323646376' post='1127588']
bana da aynı durumu yani 100 gb hız alanı olayını yedirmek istediler hatta bunun sözleşmede dahi geçtiğini söylediler..ben normalde 3 yıllık 20 mb fiber abonesiyim ve benden istisnasız her ay 69 TL çatır çatır alıyorlar.ama bu limit olayı tamamen eski aboneler için yalan.bana ücreti 44 yapalım 100 gb hız limitiniz olsun dediler.neymiş zaten 100 gb limitliymişim.geçmedim geçmemde.sizde geçmeyin.indirim yapıyoz ayaaana milleti hem limitliyorlar hemde 24 ay sözleşmeyi geçiriyorlar.eski abonelerin sözleşmesinde kesinlikle limit yok...karşımdaki bayan bayaaa bi ısrar etti ama hanfendiye ben işsiz bir adamım ve sizinle mahkemde yada tüketici haklarında her türlü uğraşırım.bende zaman çok dedim ve bendeki sözleşmede 100 gb limitin nerde yazdığını sordum güya bana en 1. sayfada aboneilk kısmında yazdığını söyledi.sözleşmenin abonelik kısmını kıza okudum dumur oldu :D ... sözleşmenizi atmadıysanız sizde benim gibi ortalama 200 gb aylık download edebilirsiniz...ve hızınız hala 20 mb de sabit kalır...
[/quote]

işe yeni başlamış bir kızı köşeye sıkıştırmak övünülecek birşey değildir eğer sözleşmenin tamamını okusaydınız yahut bu tarz sözleşmeler/kampanyalar hakkında bilginiz olsaydı ilk olarak tarifeler üzerindeki tüm haklarını saklı tutar ibaresini okur/bilirdiniz bir diğer yönden siz söylediniz 3 yıllık abone siniz taahüt süreniz dolmuş sizin kampanyanız 3 yıl önceki kampanya şu anki güncel olan kampanya farklı olabilir ve burda asıl parmak basmak istediğim nokta siz yalan söylüyorsunuz 3 yıllık 20Mpbs abonesi olamazsın en azından süperonlinedan ve 69 tlye olamazsın

burayı okumanı tavsiye ederim
http://superonline.net/hakkimizda/superonline/default.aspx