Jump to content

Harici Hdd'den Silinen Dosyaları Geri Getirme

tello_14_bjk
 Share

Recommended Posts

[b]vallla şimsdi sana hangi progrmaı önereceğime karar vermedim git googleye yaz silinen verileri geri getirme yaz bir sürü program çıkar yani karşına ama ''ReCuva'' adlı program bir ara kendinden çok bahsetmişti bi dene derim[/b]

• Editor

[quote name='tello_14_bjk' date='07 November 2011 - 19:52 ' timestamp='1320695541' post='1108088']
easy recovery ile deniyorum bakalım inş olur olmassa senin dediğini dicem kardeşim sağol
[/quote]
[b]
R-Studio'yu kullan, verilerini % 99 sağlam bir şekilde geri getirirsin, başka programlarla vakit kaybetme....

ayrıca senin başına gelen veri kaybetme meselesiyle alakalı forumda başka konular var zaten... konu açmadan önce forumda arama yapmalıydın...[/b]

Edited by mephistooo2

kardeşim çok sağol ama şimdi başlattım ? babam bi bitirsin sonra onu da deneriz dedi bklm abi sağol yinede abi ;) hepsinide denicez 500 gb yakın dosya gitmiştir kesin :S

arkadaşlar r-studio ile yapıyorum ? dosyayı buluo ? ama pc ye nasıl aktarcaz aktardığımda eksik attırıyor mesela 35 mb lik dosyayı 1.6 mb olarak atıyor yardm :S

kardeşim sana tavsiyem easy recovery olur %75 olumlu sonuç alabilirsin üstelik arayüzüde çok basit

[quote name='tello_14_bjk' date='08 November 2011 - 06:11 ' timestamp='1320732705' post='1108305']
arkadaşlar r-studio ile yapıyorum ? dosyayı buluo ? ama pc ye nasıl aktarcaz aktardığımda eksik attırıyor mesela 35 mb lik dosyayı 1.6 mb olarak atıyor yardm :S
[/quote]
eksik alıosa program deneme sürümdür sınırlıdır kardeşim

Kardeşim bence sen benim dediğime geç pişman olmazsın senin durumunu ben çok iyi anlıyorum bnm başımada geldi üstelik bnm 15 yıllık arşivimdi giden ama hamdolsun son anda virajdan ani bir manevrayla easy recovery sayesinde döndük

[quote name='tello_14_bjk' date='08 November 2011 - 12:47 ' timestamp='1320749235' post='1108410']
olmuyor ark dosyalr bozulmuş gliba gelmio geri :(
[/quote]

Dediğim gibi normal biçimlendirme yaptıysan ve daha sonradan üstüne yazdıysan dosyalar kullanılamaz hale gelmiştir.

dostum üstüne bişi yazmadım dosyaları mesela xp aprtları vardı ? onun 1. partı bozulmuş ? 2. partı sağlam mesela :( biçimlendirdikten sonra üstüne bişi yazmadım :S dosyaları yedekledim mzkler birbirine girmiş, partlarda dediğim gibi 1 bozuk , 2 bozuk diil :S

recuva programı ile derinlemesine tarama yap de... çok uzun sürebilir ve yüzde yüz kurtarma garantisi veremem.. ama genelde kurtarıyor.. ama derinlemesine tarama olduğu için baya uzun sürer benim için önemlidir beklerim diyorsan onu deneyebilirsin diğer programları bilmiyorum..

[font="Trebuchet MS"] Eğer bir işlem için bir den fazla yazılım seçeneğiniz varsa en yüksek boyutlu ve [u]ücretsiz olmayan[/u] yazılımları seçmeniz gerekir. Mantık olarakta bu böyledir.

R-Studio ile silinen tüm dosyalarınızı bulabilirsiniz.

[quote][color="#FF0000"][b]R-Studio 5.2.130723 Network Edition (Full sürüm)[/b][/color]
http://www.mediafire.com/download.php?hlf576b4xo8bquh[i]
[size="1"]Link için Akozdem!R'e teşekkürler[/size][/i][/quote] [/font]

Edited by AlijohnX

Yanlışlıkla sildiğimiz ya da sildiğimize pişman olduğumuz dosyaları geri getirebiliriz. Birçok kişinin başına bu türden bir olay gelmiştir dosyalarınızı nasıl kurtaracağınızı ücretsiz yazılım olan Restoration programı ile adım adım kurtarma işlemini yapılabilir.