Jump to content

Battlefied 3 Seslerin Eko Yapması Çözümü

quadcore
 Share

Recommended Posts

selam arkadaşlar battlefield 3 win7 sorununu anlatıyorum sesler üstüste binmesini çözdüm
ses logosuna sag tıklayın^ ses efekti^ kayıttan yürütme^ ordan hoporler^ sag tıkla özellikler^ en sagdan gelişmiş 24 bit 192000mhz studyo kalitesi

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1320697905__adsz.jpg[/img]
bunların yanında yok ben low yaptım sesler donmuyor demeyin en az ayarına kadar sesler eko yapıyor
bunun sebebi windows ses kartı frekans olarak oyunu yakalayamaması bilginize
yapın göreceksinizki sesler eko yapmıyacak ben
bana uyumlu sesi buldum ve sorun çözüldü...
bir teşekkürü cok görmeyin sizde :)

Edited by quadcore

[quote]1- Battlefield ı açıyosun
2- Malum oyun windows 7 ve vista uyumlu ama windows 7 tüm oyunları xp service pack 3 ten açıyor normalde bildiğimiz üzre battlefield 3 xp ye uyumlu deil ama bizim windows 7 yüklü bilgisayarımız xp sp3 gibi açıyor.. Şimdi bunu düzeltcez Battlefield 3 simgesini sağ tıklayıp özellikler diyoruz burdan uyumluluk tıklıyoruz ( pencerenin üstünde uyumluluk seçeneği var ) muhtemelen xp service pack3 ayarlıdır ordaki tiki tıklıyoruz ve uyumluluğu windows 7 yapıyoruz..işte bu kadar basit..

Eğer yukardaki şekilde olmazsa...yukardakini yaptıktan sonra madde 3 ü uygulayın

3- Oyun açıkken masaüstüne geliyosun ( ctrl+ esc ) Görev yöneticisini ( ctrl+ alt+ delete ) açıp işlemler kısmından bf3.exe yi sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla seçeneğini seçiyoruz ( burda her bilgisayarda değişebilir ben kendikimi tüm çekirdekleri yani cpu 0 cpu 1 cpu 2 cpu 3 hepsini tikledim sizde nasıl olur bilmiyorum önce hepsini tikleyin olmazsa 2 çekirdek olanlar cpu 1 4 çekirdek olanlar cpu 2 yi tiklesin sadece ) (eğer buda olmazsa normalde hangileri tikliyse orjinal halinde onların tikini kaldırıp tekrardan tikleyin )

4- Hayırlı olsun artık donmadan takılmadan oynayabilceksiniz :)[/quote]

Ben sadece 3. seceneği uygulamıştım oldu süper oldu hatta :D

Edited by shalyangose