Jump to content

Cepten Bedava Facebook Dönemi Kapanıyor!

Share

Recommended Posts

[b]Cep telefonlarından ücretsiz biçimde Facebook'a bağlanan 0.facebook.com kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Operatörlerimizden gelen bilgi mesajlarına göre ücretsiz kullanım dönemi artık kapanıyor.

Ücretsiz 0.facebook.com erişimi 1 Aralık'ta sona erecektir. Tanımlı Internet paketiniz yoksa bağlantılarınız standart internet tarifesinden ücretlendirilir.

Vodafone'un yolladığı bilgilendirme mesajı işte bu şekilde. Sitelerindeki açıklama ise burada.

Turkcell aboneleri ise yeni yılla birlikte servisten ücretli biçimde yararlanabilecekler. Avea'nın sitesinde net bir tarih bilgisi yok ancak sitelerindeki konuyla ilgili bilgilendirmelerinde servisin 12 ay süreyle ücretsiz sunulacağı notunu düşmelerinden yola çıkarsak, onlarda da en iyi ihtimalle 19 Mayıs 2012'de bedava kullanım sona erecek.[/b]

Kaynak : http://www.pclabs.com.tr/2011/11/30/cepten-bedava-facebook-donemi-kapaniyor/

yolda kimi görsem elinde telefon sagına soluna bakmak araba geliyor kornaya basıyor tık yok carpcak araba akıllancaklar ama yazık olur milletimiz ne hale geliyor bunlar yüzünden bos işler gurubu facebook bence umarım niye sevindigimi anlamıssındır [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/shifty.gif[/img]

[b]Kimse bana facebooku savunmasın. telefon numaraları, adreslerimiz,resimlerimiz,akrabalarımız kısacası bütün hayatımız ellerinde. belge belge. hemde bunları biz verdik onlara. elimde olsa bütün ülkeye yasaklarım faceboku. Ne işe yarıyor peki ? Yararı ne ? yok kardeşim yok herhangi bir yararı yok. biraz akıllı olun yahu. pis ergenler özellikle. en çok onlar üzülecek eminim. ve yine eminim kesin facebook olmadan krizlere falan gireceklerdir :) iyi olmuş. keşke hiç olmasaydı.[/b]

[b]Facebook Zero kapansa ne değişecek ki? İnternet paketleri fiyat olarak dibe vurmuş durumda zaten. Turkcell kullananlar 5000 sms yaptığında 100 mb da internet sahibi oluyorlar. Ayrıca istersen aylık 3lirayla sınırsız Mobile Facebook kullanımı alabiliyorsun. Avea'da 1 gb internet 9 lira. Vodafone da bunlardan kalır değil. Bence değişen bi şey yok. Daha da kötüsü artık yazılı değil resimli Facebook revaçta. Varın gerisini siz düşünün.
[/b]

[quote name='TuTaMixx' date='06 December 2011 - 23:09 ' timestamp='1323205778' post='1124979']
Facebook'u Ağır şekilde eleştiren arkadaşların facebook yada twitter adresleri yok mu acaba ? Kullanmıyor musunuz ?
[/quote]

olmazmı var olmucak diye bişey yokki ama kapnamasına sevindim cünkü fazla face kullanmıyorum :D

[quote name='abdullahTR' date='06 December 2011 - 21:35 ' timestamp='1323207336' post='1124989']
olmazmı var olmucak diye bişey yokki ama kapnamasına sevindim cünkü fazla face kullanmıyorum :D
[/quote]

yoo zaten kapanmasına birşey demedim ama örneğin @6489426 arkadaşımız facebook'un saçma bir şey olduğunu belirtmek istemiş acaba onunda facebook adresi yokmu bu kadar saçma ise kendisinin neden facebook adresi var buna açıklık gelmesini istiyorum başka birini inandırmak için o işi kişinin kendiside yapmamalıdır.örnek verecek olursak elinde sigara olan bir adam başka bir kişiye sigara içme zararlı demesine benzer sizce o kişi bunu dikkate alır mı ? yani hem kullanıp hemde kötülemek haksız ve mantıksız bana göre.

Edited by TuTaMixx

[quote name='TuTaMixx' date='06 December 2011 - 23:45 ' timestamp='1323207956' post='1124996']
yoo zaten kapanmasına birşey demedim ama örneğin @6489426 arkadaşımız facebook'un saçma bir şey olduğunu belirtmek istemiş acaba onunda facebook adresi yokmu bu kadar saçma ise kendisinin neden facebook adresi var buna açıklık gelmesini istiyorum başka birini inandırmak için o işi kişinin kendiside yapmamalıdır.örnek verecek olursak elinde sigara olan bir adam başka bir kişiye sigara içme zararlı demesine benzer sizce o kişi bunu dikkate alır mı ? yani hem kullanıp hemde kötülemek haksız ve mantıksız bana göre.
[/quote]

haklı veya mantıklı olmak zorunda değil. benim yorumumu önemseyip karşılık vermek zorunda da değilsin. veya o sitenin avukatı da değilsin. benim site hakkındaki görüşlerim bana ait ve bunun mantık derecesini ölçmek sana düşmüyor üzgünüm ki. eleştiri yapacak olduğunuz zaman biraz daha dayanaklı eleştiri yapın yada yerinde yapın. sırf yorumu eleştirmek için bakmayın. bugün facebook u ne amaçta kullananları biliyoruz. bir sürü liseli kızlar azgın kızlar vs gibi gruplar sayfalar var binlerce masum kızın resmi var. belki senin bi tanıdığının resmi de vardır. bunun neresi güzel ? 10 yaşında çocuğa facebook hesabı açarsın. çocuk bunları görürse nasıl etkilenir ? veya düşün o resimlerin arasında kız kardeşini görsen ? veya kız kendisini öyle bir grupta görse ? site açıldı açılalı ergenler daha ergen oldu apaçiler türedi. bunlar çok yararlı değil mi ülkemizin kalkınması için. sonra da bana onun bunun avukatlığını yaparsınız boş ve gereksiz eleştiri yaparsınız

[quote name='6489426' date='07 December 2011 - 17:59 ' timestamp='1323280786' post='1125282']
haklı veya mantıklı olmak zorunda değil. benim yorumumu önemseyip karşılık vermek zorunda da değilsin. veya o sitenin avukatı da değilsin. benim site hakkındaki görüşlerim bana ait ve bunun mantık derecesini ölçmek sana düşmüyor üzgünüm ki. eleştiri yapacak olduğunuz zaman biraz daha dayanaklı eleştiri yapın yada yerinde yapın. sırf yorumu eleştirmek için bakmayın. bugün facebook u ne amaçta kullananları biliyoruz. bir sürü liseli kızlar azgın kızlar vs gibi gruplar sayfalar var binlerce masum kızın resmi var. belki senin bi tanıdığının resmi de vardır. bunun neresi güzel ? 10 yaşında çocuğa facebook hesabı açarsın. çocuk bunları görürse nasıl etkilenir ? veya düşün o resimlerin arasında kız kardeşini görsen ? veya kız kendisini öyle bir grupta görse ? site açıldı açılalı ergenler daha ergen oldu apaçiler türedi. bunlar çok yararlı değil mi ülkemizin kalkınması için. sonra da bana onun bunun avukatlığını yaparsınız boş ve gereksiz eleştiri yaparsınız
[/quote]

ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum burda paylaşım yapıyoruz tabikide eleştiri yapacağız ama senin yaptığın yorumlar senin facebook adresi kullanmadığın ve çok saçma bir şey olduğunu göz önüne getiriyor.bende sana bunu sordum seninde facebook adresin yokmu sende kullanmıyormusun sanada gerekli olmuyor mu hem kullanıp hemde kötülemek daha saçma ben sadece senin facebook adresin olup olmadığını öğrenmek istemiştim bu yorumlarından sonra.

[quote name='Secret.One' date='30 November 2011 - 20:29 ' timestamp='1322684993' post='1122027']
[b]Cep telefonlarından ücretsiz biçimde Facebook'a bağlanan 0.facebook.com kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Operatörlerimizden gelen bilgi mesajlarına göre ücretsiz kullanım dönemi artık kapanıyor.

Ücretsiz 0.facebook.com erişimi 1 Aralık'ta sona erecektir. Tanımlı Internet paketiniz yoksa bağlantılarınız standart internet tarifesinden ücretlendirilir.

Vodafone'un yolladığı bilgilendirme mesajı işte bu şekilde. Sitelerindeki açıklama ise burada.

Turkcell aboneleri ise yeni yılla birlikte servisten ücretli biçimde yararlanabilecekler. Avea'nın sitesinde net bir tarih bilgisi yok ancak sitelerindeki konuyla ilgili bilgilendirmelerinde servisin 12 ay süreyle ücretsiz sunulacağı notunu düşmelerinden yola çıkarsak, onlarda da en iyi ihtimalle 19 Mayıs 2012'de bedava kullanım sona erecek.[/b]

Kaynak : http://www.pclabs.com.tr/2011/11/30/cepten-bedava-facebook-donemi-kapaniyor/
[/quote]

0.facebook.com gidiyor yerine "Facebook Java" geliyor.hemde ücretsiz.
ayrıntılar kaynakta

Haber Kaynak : http://www.haber7.com/haber/20111206/Beles-Facebook-devri-bitiyor.php?gID=814229
Ana Kaynak: ShiftDelete.Net