Jump to content

Hoca Kendisi Yanlış Bildiği Için Benim Notumu Kırd

nano68
 Share

Recommended Posts

Beden hocası sözlü yaptı sahada kaç hakem vardır (yöneten) (masa hakemleri hariç) dedi bende 2 dedim yanlış dedi.Nası bişi 20 puanımı kırdı.Bişi yapabilirmiyim.Her sitede 2 yazıyor :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry2:
Tek benim değil 6-7 kişiye sordu onlarında puanını kırdı.Sonra birin 3 dedi hoca doğru dedi

Edited by nano68

Sahada olacak (basketbol)(sahada kaç hakem var)(geçen seneki hocamız 2 demişti arkadaşlar a da sordum onlar da iki dediğini hatırlıyorlar
Bu arada burda 3 :http://www.forumdas.net/bunlari-biliyormusunuz/basketbolun-hakem-sayisi-107759/
BUrda 2 :http://www.guzelhobiler.com/spor/basketbol/basketbolu-kac-hakem-yonetir/
2:http://www.nbatr.com/bilgi-arsivi/basketbol-kurallari.html
3:Vikipedi
2:www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/219787-basketbol-voleybol-hentbol-futbol-nasil-oynanir.html
Kafayı yiyecem

Edited by nano68

Hoca yanlış bilmiyordur; seni denemiştir :D Şaka bir yana; işini canla başla yapan, kendini öğrencilerine adamış öğretmenleri bu işin dışında tutarak; bizim öğretmenlerimiz çok mu iyiydi sanki? Üniversite yurdunda kalırken eğitim fakültesinden oda arkadaşım vardı; dört işlem yapamazdı adam; öğretmen diye çıkarttılar. Hocalarımız bize sordukları soruları cevap anahtarına bakmadan kendileri çözemezdi... Boşver; ülkemdeki eğitim sistemi mantığı; "Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin"... Acı ama maalesef gerçek bu; geçmiş olsun.

[quote name='helehoyni' date='02 December 2011 - 15:46 ' timestamp='1322833602' post='1122757']
Hoca yanlış bilmiyordur; seni denemiştir :D Şaka bir yana; işini canla başla yapan, kendini öğrencilerine adamış öğretmenleri bu işin dışında tutarak; bizim öğretmenlerimiz çok mu iyiydi sanki? Üniversite yurdunda kalırken eğitim fakültesinden oda arkadaşım vardı; dört işlem yapamazdı adam; öğretmen diye çıkarttılar. Hocalarımız bize sordukları soruları cevap anahtarına bakmadan kendileri çözemezdi... Boşver; ülkemdeki eğitim sistemi mantığı; "Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin"... Acı ama maalesef gerçek bu; geçmiş olsun.
[/quote]

Benim bildiğim arkadaş 13 yaşında :D

Edited by pcusta_99

Hoca beni seviyor bide +10 puan verdi bi hareketler yaptırdı ordan 80 üzerinden 60 aldım.Sonra bir soru o da bana geldi :rolleyes: Talih işte
Zaten bi sosyalcimiz var yazılıda anayasanın özgürlük ile ilgili olan maddelerini yazınız dediu mesela şöyle
Madde 22:Kimsenin konutuna dokunulamaz.Şu durumlarda ...
Falan diye kitaptaki şeyler yazdırdı.16 madde vardı hepsini de istedi (bu anayasa olan değil)
Geçen sene 100 den beş düşen sosyalimin haline bak
[img]http://i.imgur.com/Wn8Im.jpg[/img]

[quote name='nano68' date='02 December 2011 - 15:53 ' timestamp='1322834000' post='1122759']
Hoca beni seviyor bide +10 puan verdi bi hareketler yaptırdı ordan 80 üzerinden 60 aldım.Sonra bir soru o da bana geldi :rolleyes: Talih işte
Zaten bi sosyalcimiz var yazılıda anayasanın özgürlük ile ilgili olan maddelerini yazınız dediu mesela şöyle
Falan diye kitaptaki şeyler yazdırdı.16 madde vardı hepsini de istedi (bu anayasa olan değil)
[/quote]

Zaten biraz saçma bedenden ver gitsin 5 i işte. Eğer sana bir durumda kızdıysa veyada arkadaşların dediği gibi sınamak için düşük vermiş olabilir.

Edited by pcusta_99

[quote name='pcusta_99' date='02 December 2011 - 13:56 ' timestamp='1322834204' post='1122762']
Zaten biraz saçma bedenden ver gitsin 5 i işte. Eğer sana bir durumda kızdıysa veyada arkadaşların dediği gibi sınamak için düşük vermiş olabilir. Ben 7. sınıfa gidiyorum, beden dersinde pek iyi değilim ama veriyo yine :D

Forumun heralde en küçüğü benim
[/quote]
Ya sorun değil ben seçme sınıftayom hoca da kızmadı zaten beden müzik resaim direk 5 düşürüyolar ama hakkımı yediler mi onu merak ediyorum

BEnde 7ye gidiyorum

Edited by nano68

[quote name='nano68' date='02 December 2011 - 15:53 ' timestamp='1322834000' post='1122759']
[/quote]

Kaçıncı Sınıf ? :lol:

[quote name='yilmaz02' date='02 December 2011 - 15:42 ' timestamp='1322840522' post='1122793']
iyi alınca ben aldım kötü yapınca hoca verdi :) varmı böyle bir adalet.basketbolda hakem sayısı 1 başhakem 1 yada 2 tane yardımcı hakem bulunur.basketbol federasyonunun resmi sitesinden bakın herzaman kurallara.
[/quote]
Bu . böyledir.AMa eskş hocamız 2 hakem dedi.Hata bana sormuştu o sene doğru demişti :S

[quote name='nano68' date='02 December 2011 - 18:35 ' timestamp='1322843722' post='1122824']
Evet kardeşim.13 Yaşındayım.KintaRo abimin dediği gibi sabah şekeri'yim.Aksaray Ortaköylüyüm.Anne tarafım Ezincan Kemahlı
[/quote]

Sabah şekeri derken ?

Nano ben tanıyormuyum bu hocayı.
Özelden bana ismini atsana :)
8. sınıfmı? Yoksa 7. sınıfmı?

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='nano68' date='02 December 2011 - 16:35 ' timestamp='1322843722' post='1122824']
Evet kardeşim.13 Yaşındayım.KintaRo abimin dediği gibi sabah şekeri'yim.Aksaray Ortaköylüyüm.Anne tarafım Ezincan Kemahlı
[/quote]

hangi köyden bende kemahlıyım :)