Jump to content

Siriustan Şikayetçiyim !

Konohali
 Share

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

[quote name='Legion' date='05 January 2012 - 17:35 ' timestamp='1325784924' post='1136045']

4-5 ayda ne var elinde? Ayrıca CanCan ile ben görüştüm,senin hakkında güzel bilgileri verdim.Adam seni tanımadan sende gaz lambasından çıkacak kadar bi ışık görmüş (iyi niyetlidir kendisi,canocuğum eski dostum) ondan sana yardım edeyim demiş.Keşke nano'ya destek verseydide senle muhattap olmasaydı.

e.
[/quote]

Bende diyorum neden kulağım çınlıyor :)
[i][size="1"]|Not:Plus Linux Alpha çıktı haberiniz olsun ben devam ediyorum.Bitti diye düşünmeyin ;)|[/size][/i]
Bence bu konu burada kapansın.Yoksa kötü kokular geliyor burnuma :) (Kötü şeyler olabilir.) Yaptın mı yeni konu açarsın

Edited by nano68

Arkadaşım ilk mesajını aynen yazmanı rica ediyorum, sende Tnc Takımında herhangi birisine şerefsiz diyebilecek tıpa olduğunu düşünmedim bu konuyu okuyunca.

Bir proje diye konu açmışssın herkes başka taraflarıyla dalga geçmiş, çalışma yok ortada link yok, sunum yok sadece boş vaatler var ben de sende forumda mağdur olmasın diye konuna işlem yapmıştım.

Yalnız gördüm ki aman şikayetçi değilim, yav ben engelliyim okuyom ben ya tarzı cümlelerle sonradan kıvırmaya çalıştığın ilk postunu merak etmeme neden oldun.

Umarım sen ya da bir başkası ilk mesajını buraya koyar ben de o şekilde banlamış olurum. Yoksa forum halkının ileti çoğunluğundan anlamış olacağım uslubunu ilk postun orijinalini görmeden banlayacağım seni.

Buyrun bekliyorum.

Evet ReaLyMaN arkadaşımız sağolsun resmi gönderdi. Arkadaş konusuna çok önem verdiği için sanırım bir gazla çoşmuş ama sonradan düzeltmiş durumunu.

Dediğim gibi konunuz zaten sohbet chat bölümünde idi. Çalışmanızı tamamladığınızda ilgili bölümde konu açarsanız insanlar takdirlerini de sunarlar, eleştiri de yaparlar. ayrıca sunumu da indirmiş denemiş olurlar. Yoksa bizde yeni bir windows yapıyoruz ama bitmeden burada sallamıyoruz.

Sakin olalım. Bu sefer uyarı da ceza da vermeyelim ama kimseye bir daha şerefsiz ithamlarında bulunmayın.

İyi forumlar, konu kilit.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...