Jump to content

Skystar 2

de3ka1
 Share

Recommended Posts

[quote name='de3ka1' date='13 January 2012 - 09:03 ' timestamp='1326445434' post='1139950']
iyi günler hersey kurdum ama b ır kac goruntu gelıyor dıgerlerı gelmıyor sebebi ne olabılır
[/quote]

Öncelikle skystar2 driver sorunsuz kurdaysınız,(kendi dvb oynatıcısını kurmayınız) dvbdream son sürümünü kurunuz. Aşağıdaki linkte mevcut,

http://www.tnctr.com/topic/72357-dvb-dream-v17a-multilanguage/

Son olarak dvbdream kullanımı hakkında resimli anlatımlar mevcut araştırmanı tavsiye ederim.

Skystar2 çok kullanışlıdır ama kendi Dvb oynatıcısını yükleme derim çok gerilerde kalmış bir program.

Soruların olur ise yanıtlamaya calışırım.

arkadaşım progdvb nidir dikkatet 32 - 64 bit hangisini kullanıyorsan onu kur arkadaşların dediği gibi hazır frekanslar var onnarı transporter e at birde tr yama var onuda kuruylu dizine at tabi rardan çıkardıktan sonra birde kurarken kuruluma dikkat et bazen insan dalıyo skystar yerine başka kartı seçiyor codek paketi sorunsuz çalışır başlat ensolda ayarlardan tr yiset yeniden başlat yeni sürümlerinde arattırıyon otamatik buluyo burada açıklamalarını bula bilirsin http://skystar-2.com/ kolay gelsin

[quote name='abdullahTR' date='13 January 2012 - 14:25 ' timestamp='1326464709' post='1140107']
nasıl yapıyorsan bizede ögret bizde memnun kalalım :D
[/quote]

Benim konuya yaptığım yorumdakileri uygularsanız, memnun kalacaksınz.

sorunlarınızı yazarsanız çözeriz.

[quote name='abdullahTR' date='13 January 2012 - 11:23 ' timestamp='1326446602' post='1139966']
200 tl idi benim aldıgımda bimekste bu kadar berbat oldugunu bilseydim almazdım neyseki tivibu var artık :D
[/quote]

2004 den beri var bernde tıkır tıkır kullanıyorum